Nejprodávanější brusle roku 2016

Seznamte se s Powerem a Helenou – našimi limitovkami od K2. Podíleli jsme se na jejich vývoji, kecali do tréninků a usměrňovali jejich výkon. A tak je můžeme prodávat jenom my. Nyní za akční cenu a s ponožkami za kačku.

Svezte se rychlostí blesku, ať i božská Helena závidí

Inline brusle K2 Power 90 (pánské) a K2 Helena 90 (dámské) z limitované edice jsou ideální volbou pro pokročilejší a zkušenější bruslaře.

Mají rychlý a lehký hliníkový podvozek, který je osazen polyuretanovými kolečky o průměru 90 mm s tvrdostí 83A a ložisky ILQ-9, které při pečlivém a pravidelném servisu vydrží i několik let. Navíc jsou extra pohodlné a upínají se klasicky pomocí tkaniček, přezky a suchého zipu.

Ponožky za korunu

K nákupu bruslí Power nebo Helena teď dostanete inlinové ponožky ProfiVent Skate II za 1 Kč. Jejich funkční charakteristiky zajišťují dokonalé odvětrávání chodidla a minimální otlaky. Dají se také uplatnit v řadě jiných sportů, jako hokej, lyžování, atd.

Akce platí do 4. dubna.

A jedeme dál…

Jak se postarat o inlajny po sezóně (videonávody)
Infografika: Raketový report
 

21. 3. 2017, autor:

Váš komentář


*

Profily

  • hencl-fotbal-630 Luďa rakeťák

    15.05.2015 | Nakoukněte, co všechno skrývá ve své skříňce obchodní manažer raketové sekce Luděk Henčl.…

  • velky_nahled_vypletac Pro vyplétání musíte mít trochu citu

    22.09.2016 | Kryštof je už mezi námi celebrita. Když ho vidíme na prodejně, obdivujeme, jak rychle dokáže dostat výplet do rakety. A...…

  • Sportobchod.cz-palava-2016 Nekecáme, hýbeme se

    07.03.2016 | Náš tým nesedí doma na zadku. Nepracujeme pro sport a nesportujeme pro práci – prostě sportem žijeme. Inspirujte se.…

Další profily

Facebook

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz