Adam k sobě hledá markeťáka – 2. díl

Po 2 letech dozrál čas na dalšího markeťáka ve SportObchod.cz. Zaujmeš přísného šéfa marketingu, nastoupíš do základní sestavy a urveš kapitánské céčko?

Začíná druhý díl oblíbené online show Adam hledá markeťáka.

mkt-tym-2016-04

Marketingový tým SportObchod.cz

…stalo se před 2 roky

Hledal jsem a (ne)našel, dal jsem si hodně záležet, ale ani to nestačilo. Nový markeťák nevydržel, nepovedlo se to ani tomu druhému, ale do třetice to vyšlo. Druhým rokem bojuje v našich týmových barvách Pavla, která se do základní sestavy dostala z přípravného campu na jiné pozici.

Teď už ale sama nestíhá kličkovat mezi fauly na Heurece, nahrávat spoluhráčům v affilu, leštit celou promo výbavu a připravovat dresy na výjezdy.

Zkrátka, potřebujeme posilu. A jakou?

Co musíš umět

Základem je zvládnutá spisovná čeština, výborný písemný projev, pečlivost, počítačová gramotnost a selský rozum. Všechno ostatní tě naučíme 😉

A jestli víš něco o online marketingu, už ti pomalu vyrýváme jméno na skříňku v šatně.

Sportuješ? Máš veliké plus

Všichni přece víme, kdo má hrát za nároďák v základu, kam měl Berdych šoupnout forhend a že Gábině stačilo trefit o jeden terč navíc. Trenéři jsme špičkoví.

Místo elektronické tužky si dáš po práci kolečko lesem, pinkneš párkrát přes síť nebo orazítkuješ pár břeven, ale víš, že Armstrongovi za doping neseberou prvenství na Měsíci, bude se ti ten marketing dělat líp 😉

Nejen, že u nás budeš mít blíž k produktům, ale taky firemní výhody spjaté hlavně se sportem.

zahrobska-prvni-kolo

Za co ještě body?

Kamarádíš se s něčím z tohoto seznamu? Máš body navíc:

  • Google Analytics
  • Zbožové vyhledávače
  • PPC
  • Facebook, Instagram, Twitter
  • HTML+CSS
  • Photoshop nebo jiný grafický program
  • angličtina, němčina, slovenština

Co budeš dělat?

Na starost budeš mít hlavně přípravu marketingových akcí a s tím spojené promo, sponzoring a komunikaci s partnery, affiliate a když ti to půjde, dostaneš se k e-mailingu, úpravám webu, PPC a display kampaním, sociálním sítím, zbožovým vyhledávačům, analytice a tak..

Na lavičce vysedávat rozhodně nebudeš, chci tě do první lajny, do útoku. Nečekej stejné tréninky, každou chvilku můžeš dělat něco jiného.

Proč to chceš dělat?

Je jedno, jestli s online marketingem teprve začínáš nebo si ho přehazuješ jako mičudu z levé na pravou se zavřenýma očima. Můžeš jít podobnou cestičkou, kterou jsem začal před 6 roky vyšlapávat já. Dostal jsem se do oboru, který je pro mě koníčkem.

Skoro z nuly, většinu jsem se naučil tady. A teď můžu učit tebe.

A nebo tě zaujme něco z tohoto:

Ať máme jasno, na koho mám zálusk?

Hledám posilu na plný úvazek, klidně i studenta posledního ročníku, který se chce věnovat online marketingu v Brně, sportuje a srdce mu bude bušit pro SportObchod.cz stejně jako mně. Nechci žádnou přelétavou vlaštovku.

Mám rád samostatnost. Nebudu na tebe mít pořád čas, takže když na to přijde, práci si najdeš. Tím nemyslím projíždění YouTube ani sledování videokurzů s infopodnikateli.

Zvládneš, když ti budu práci často vracet a připomínkovat? Bývám ostrý a kritický, ale chceme přece hrát první ligu, ne? 😉

Hledám tebe?

Zaujala tě má nabídka? Pošli mi na e-mail ajurak@sportobchod.cz životopis s fotkou, připiš stručně něco o sobě a proč bych měl chtít do týmu zrovna tebe. Přilož odkaz na svůj web, blog nebo sociální sítě, kde jsi aktivní.

Adam Jurák
ajurak@sportobchod.cz
SportObchod.cz

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

18. 4. 2016, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz