Aprílové ceny inline bruslí

In line brusle se již pomalu, ale jistě začínají probouzet ze zimního spánku a je tedy nejvyšší čas vybavit se na novou inline sezónu. Hned na začátek dubna jsme pro vás opět připravili senzační akci na zahájení sezóny.

Od úterý 6.4. do pondělí 12.4.2010 představíme každý den jedny brusle za bezkonkurenčně nejnižší cenu – slevy budou šplhat k 50% doporučených cen! Pozor cena platí pouze ten den. Oproti loňskému roku jedna velká novinka! Modely bruslí jsme odhalili na celý týden dopředu, ale ceny uvidíte až v den akce.

Aprílové ceny inline bruslí 13.4.2010

Něco málo o modelech bruslí:

Úterý 6. dubna Inline brusle Powerslide Urban SportObchod.cz Limited Edition

Brusle, které jsme si nechali speciálně vyrobit na zakázku. V tomto designu je můžete koupit jen a pouze na SportObchod.cz Inline brusle pro pokročilé a zkušenější bruslaře i bruslařky jsou vybavené 90 mm kolečky, ložisky ABEC 7, hliníkovým rámem a velmi pohodlnou botou se zapínáním na tkaničky, suchý zip a přezku.

Powerslide Urban LTD Edition

Běžná cena 4 190 Kč, akční cena na úterý 6.4.2010 je pouze 2 444 Kč

Středa 7. dubna Inline brusle Rollerblade Activa

Kvalitní dámské brusle, které nenajdete v žádném katalogu! Exkluzivně pouze na SportObchod.cz jsou tyto brusle v neobvyklém tmavém, ale dámském provedení s kolečky 84 mm, ložisky SG 7 a speciálně navrženou dámskou geometrií botičky. Omezené množství!

Rollerblade Activa

Běžná cena 4 850 Kč, akční cena na středu 7.4.2010 je pouze 3 333 Kč

Čtvrtek 8. dubna Dětské roztahovací inline brusle Head Hj7 G

Designový hit této sezóny! V imitaci Converse designu dětské roztahovací brusle a pozor největší dostupnou velikostí je 42 což minimálně zasahuje do kategorie dospěláckých bruslí. Dámská barva je růžová. Za akční cenu budou také inline brusle Head Hj7 v černo-bílé barvě pro chlapce.

Head Hj7 G Head Hj7

Běžná cena 980 Kč, akční cena na čtvrtek 8.4.2010 je pouze 777 Kč

Pátek 9. dubna Inline brusle Tempish Temper TOP Lady

Designově velmi povedené a na svou třídu velmi slušně vybavené dámské brusle olomouckého výrobce. Již teď si troufáme tvrdit, že je to horký adept na nejprodávanější inline brusle v nejnižší cenové hladině. Brusle s 80 mm kolečky, hliníkovým rámem a nejvyšší řadou ložisek Tempish ABEC 9 Chrome Top Speed. V nabídce je také pánská varianta v černo-červené barvě inline brusle Tempish Temper TOP.

Tempish Temper TOP Lady Tempish Temper TOP

Běžná cena 1 690 Kč, akční cena na pátek 9.4.2010 je pouze 1 222 Kč

Sobota 10. dubna Roztahovací inline brusle Tempish Stream Blue

Dětské chlapecké roztahovací brusle za velmi atraktivní cenu nabízejí neobvyklý design plastového skeletu a možnost roztáhnout brusle až o 4 velikosti. Novinka.

Tempish Stream Blue

Běžná cena 850 Kč, akční cena na sobotu 10.4.2010 je pouze 555 Kč

Neděle 11. dubna Inline brusle Powerslide Phuzion 5 Pure

Jedná se o loňský druhý nejvyšší model sportovních fitness bruslí, které jsme nakoupili v obrovském množství a díky tomu můžeme nabídnout tak nízkou cenu, že se nevyplatí kupovat o třídu horší a nižší kategorii bruslí. Kolečka 90 mm, ložiska German, ultra pevný a lehký hliníkový rám a ložiska German. Pro pány v akci také v černé barvě inline brusle Powerslide Phuzion 5.

Powerslide Phuzion 5 Pure Powerslide Phuzion 5

Běžná cena 5 990 Kč, akční cena na neděli 11.4.2010 je pouze 3 333 Kč

Pondělí 12. dubna Inline brusle Rollerblade Spark Pro

Loňský finalista našeho inline mega testu 2009 se bude nabízet i v této seóně. Vloni se po bruslích jen zaprášilo a nebyly vůbec k dostání, takže letos neváhejte lepší brusle za podobnou cenu nenajdete. Kolečka 84 mm, ložiska SG 7, hliníkový rám a dokonale padnoucí botička. V dámské verzi jsou inline brusle Rollerblade Spark Pro W více do stříbrna.

Rollerblade Spark Pro Spark Pro W

Běžná cena 4 050 Kč, akční cena na pondělí 12.4.2010 je pouze 2 888 Kč

Neváhejte a využijte některé ze skvělých cen, které se již nemusí opakovat!

Bruslí máme dost pro každého, ale kdo dřív přijde ten dřív … bruslí. 🙂

Více na www.sportobchod.cz/in-line

5. 4. 2010, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz