Badmintonová neděle v Brně

SportObchod.cz ve spolupráci se serverem BadmintonWeb.cz, firmou YONEX a halou Sprint připravuje pro fanoušky unikátní badmintonovou akci, která se bude konat v neděli – 24.10.2010 ve sportovní hale Sprint v Brně.

Jako první v ČR budete moci na akci otestovat rakety z nové řady YONEX Voltric. Více informací o nové řadě raket Yonex Voltric >>

Program akce:

  • Bezplatné testování raket značky YONEX
  • Možnost konzultace s Michalem Turoněm a hráči
  • Exhibiční zápas v mužské čtyřhře

Na akci bude k dispozici prostor pro hru na kurtech s možností otestovat badmintonové rakety značky YONEX. Během testování můžete využít konzultace s Michalem Turoněm – trenérem juniorské reprezentace a trenérem roku 2009 a hráči exhibice, kteří se budou u kurtů pohybovat.

Vzhledem k omezené kapacitě haly bude pro první část programu (testování, konzultace) nutná registrace na stránkách BadmintonWeb.cz, kde se také dozvíte podrobnější informace o průběhu akce.

Exhibiční zápas – 16:00

V odpoledním programu dojde na badmintonovou perličku v podobě exhibičního zápasu v mužské čtyřhře, která bude opakováním finále Mistrovství České republiky. Na kurt se proti sobě postaví poražení bratři Kopřivové a mistři ČR Jakub Bitman s Pavlem Drančákem.

Můžete se tak těšit na prestižní souboj a vynikající badminton v podání těch nejlepších českých deblistů. Určitě se dostane i na exhibiční údery pro potěšení diváků.

Předpokládaný start exhibičního zápasu je v 16:00. Na zápas může přijít kdokoliv, i bez registrace do první části programu.

Reportáž z akce >>

Bezplatné testování raket

Přijďte se podívat, jak hrají badminton mistři…

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

29. 9. 2010, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz