Zažijte listopád cen s Victorem a obnovte badmintonový arzenál

Zakousněte se do nové badmintonové sezóny s chutí. Využijte velkého listopádu cen na vybrané produkty značky Victor a dostaňte se proti svému soupeři do výhody.

Do 15. listopadu navíc máte dopravu zdarma, tak si pospěšte. Celá akce pak trvá do konce týdne.

victor-tyden-1200x628-text

Na co se v listopádu cen s Victorem můžete těšit?

listopádu cen s Victorem si vyberete z 6 kategorií tu, která vás nejlépe vystihuje. Pro muže i pro ženy je na výběr ze 3 výkonnostních skupin od začátečníky přes pokročilé až po závodní hráče.

V jednotlivých výkonnostních skupinách pak najdete 6 vytipovaných produktů, které patří opravdu mezi to nejlepší, co si hráč dané výkonnosti může přát. Takže žádná rozhodovací paralýza, prostě vezměte raketu, boty, bag a oblečení podle doporučení a vrhněte se na kurt.

A na co se tedy můžete těšit? V začátečnické kategorii najdete badmintonovou raketu, boty, tašku na rakety, a oblečení. V pokročilejších kategoriích jednu část oděvu vystřídá další badmintonová raketa. Na výběr tak budete mít z jedné univerzálky a jedné specialistky.

Nebojte se to v začátcích rozbalit

Začátečníci i začátečnice dostanou tip na badmintonové rakety z rodiny Victor New Gen. Více o raketách jsme psali v tomto článku.

Dívky, slečny a mladé paní se dále mohou radovat z růžové tašky na rakety, ke které najdou i představovací video.

Petr Koukal vás posune až na úplnou špičku

Pokročilí hráči už dostanou na výběr ze dvou raket. Lehounkou útočnici Victor Light Fighter Ultra doplňuje univerzálka Victor Hypernano X 30. Pohodové boty na badminton Victor A730 Blue/White si prohlédněte na ukazovačce.

Menší pecičku pod hromadou listí odkryjí pokročilé badmintonistky. Victor Light Fighter Petr Koukal navrhoval sám historicky nejlepší český badmintonista. Lehká univerzálka vás nezklame.

Pokud jste spíše něžný tip a s míčkem se ráda mazlíte, sednete si více s technickou raketou Victor Ripple Power 31. Víme, že vám doporučujeme kvalitní kousek, protože v našem loňském interním testování dopadla nad míru dobře. Přesvědčte se o tom v článku na Šatně.

Vyhrávejte trofeje jako na běžícím páse

Jestliže hrajete závodně, měli byste také dobře vypadat. Ať vám to sluší na fotkách při přebírání pohárů. Vyberte si proto třeba oblečení dánské badmintonové reprezentace pro kluky i pro holky.

To nejdůležitější se ale odehrává v ruce badmintonisty. Pánové dostanou na výběr ze dvou raket, a sice z jedné univerzálky a jedné útočné rakety. Obě rakety patří do modelové řady Victor Jetspeed a blíže vám je představí sporťák Vítek ve videu.

Z raket Jetspeed pochází i jedna z doporučených raket pro ženy, konkrétně vám pomůže v univerzální hře. Lehkou raketu pro útočnou hru obstará model z další klasické řady Victor Light Fighter.

Smečněte si další čtení…

Udělejte si radost před Vánoci s badmintonovou značkou FZ Forza | Dánská profi značka
Třískejte do toho s badmintonovými raketami z edice Petra Koukala | Rakety Petra Koukala
VIDEO: Zadeblite si s badmintonovými raketami Yonex Astrox | Rakety Yonex Astrox
VIDEO: Švihejte pro badmintonové rakety Victor Jetspeed | Rakety Victor Jetspeed

14. 11. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz