BadmintonWeb.cz – Vše o badmintonu

I v letošním roce spolupracuje SportObchod.cz s badmintonovým serverem BadmintonWeb.cz, který nabízí kompletní informační servis pro badmintonisty všech úrovní. Co na webu najdete? Podívejte se na přehled toho hlavního.

Jak hrát badminton

Kompletní průvodce světem badmintonu, na jehož přípravě se podílí také špičkoví čeští hráči. Ujasněte si pravidla badmintonu nebo pročtěte kompletní teorii badmintonu od dlouholetého předního hráče Josefa Rubáše.

Aktuality a články

BadmintonWeb má svého stálého redaktora Tomáše Krajču, který informuje o dění na domácích i zahraničních turnajích a přináší aktuality ze světa badmintonu.

Okénko trenéra s On-line poradnou

Okénko trenéraChcete svou hru posunout dál a zlepšovat se? Trenér juniorské reprezentace a trenér roku 2009 – Michal Turoň připravil Okénko trenéra, ve kterém poradí s nácvikem úderů, tréninkem, tělesnou přípravou či správnou výživou.

Nestačí vám informace na webu? Využít můžete také možnosti položit Michalovi vlastní dotaz v On-line poradně.

Testy a recenze

Vybíráte novou raketu? Možná vám pomůžou testy badmintonových raket, do kterých jsou zapojeni špičkoví čeští hráči. Jádro testovacího týmu tvoří extraligoví hráči a republiková špička dospělých. Mezi nimi je například několikanásobný mistr republiky Pavel Drančák či elitní deblový pár Tomáš a Ondřej Kopřivovi.

Katalog badmintonových hal

Nejobsáhlejší katalog badmintonových hal s unikátní a přehlednou mapou míst, kde si můžete badminton zahrát. Badmintonové haly jsou rozčleněny přehledně podle krajů.

Badminton haly

Hledáte spoluhráče?

Nemáte s kým hrát? Zkuste si spoluhráče najít. Inzeráty můžete jak prohlížet, tak vkládat.

Diskuze, kalendář akcí a další

Podělte se o své dojmy z turnajů, názory na haly, články a testy nebo diskutujte s ostatními návštěvníky. Zajímáte se o badmintonové turnaje? Podívejte se, kde se hraje – kalendář turnajů.

Jste-li badmintonovým fanouškem, na BadmintonWeb.cz najdete vše, co potřebujete.

Motto webu zní: „O badmintonu víme vše, je to naše hra!

Badminton Praha

markeťák a datař | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Jsem markeťák a SportObchodem žiju od roku 2009..

13. 1. 2011, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz