Běželi jsme 5 mil Brnem

2 minut čtení

Emoce a neopakovatelná atmosféra, s takovými pocity doběhli Tomáš a Roman závod 5 mil Brnem. A navíc s parádním výsledkem. Proběhněte se s nimi.

5|10 mil Brnem

Start na Husově ulici, večer v 8, potmě. Běží se chvilku po rovince a pak to přijde - šplhání na Špilberk. Proběhnout se hradem a teď šup dolů zpět na Husovku, odkud se vystoupá k Petrovu. Zbývá už jen seběhnout zpět do cíle.Běžci na více než 8 kilometrech nastoupají 382 výškových metrů. To stejné dolů.Více o trase závodu

Jak se dařilo našim

Další důkaz, že jsme sportovci, si vyběhli SportObchoďáci Roman Kostka (vedoucí sklad) a Tomáš Křivánek (reklamace).Ze 404 běžců na startu se oba vešli do první pětadvacítky. Roman byl 23., Tom 25. A my ve firmě smekáme klobouček.Výsledky závoduPro oba dva šlo na této trati o premiéru.
„Do závodu jsme nastupovali s taktikou nepřepálit začátek a v klidu si to odběhnout, ale se startovním výstřelem šla taktika stranou a převládla chuť závodit,“ líčil Tomáš.Roman dodal: „Závod se běžel v neskutečné atmosféře zaplněných brněnských ulic, moc mi pomáhalo povzbuzování lidí podél trati, v cíli jsem cítil euforii.“
Klukům gratulujeme a těšíme se na další sportovní výkony našeho týmu.A jaké sportovní zážitky máte z poslední doby vy?