BLOGERSKÁ SOUTĚŽ: Sportuju a bloguju

Máme vítěze!

21. června jsme definitivně uzavřeli blogerskou soutěž Sportuju a bloguju, a vybrat nejlepší články nebyl vůbec jednoduchý úkol. Nakonec jsme se rozhodli pro tyto 3:

Vítězové si na našem e-shopu vyberou vybavení za 5000 Kč a s prázdnou neodejdou ani ostatní účastníci, kteří dostanou poukázku na 1000 Kč. Zkontrolujte své e-mailové schránky, poukázky na sportovní výbavu už jsou na cestě.

Blogerská soutěž Sportuju a bloguju

Blogeři si teď mnou ruce. Spouštíme totiž blogerskou soutěž, kde na každého z vás čeká poukázka na sportovní vybavení. A když se probojujete mezi tři nejlepší, budete vybírat opravdu ve velkém.

Soutěž jsme prodloužili, svoje želízka do ohně můžete házet až do neděle 21.6.2020. #sportujuabloguju

Sportujte, blogujte a neřešte peníze na nové vybavení

Zadání je jasné:

 • napište na svůj blog sportovní článek (musí mít alespoň 300 slov)
 • nenápadně do něj přihoďte větu s odkazem: „Makám na sobě se SportObchod.cz“ (odkazujte na naši hlavní stránku)
 • dejte do článku také fotky nebo videa, spolu s odkazy na produkty SportObchod.cz nic nezkazíte
 • pošlete odkaz na článek na e-mail bloguju@sportobchod.cz do 21.6.2020 23:59

Pokud jste svůj životní sportovní článek už napsali a víte, že lepší nezvládnete, přidejte do něj jen soutěžní větu. Pošlete ho k nám a jste ve hře.

blogerská soutěž Bloguju a sportuju

Sdílejte, a zvyšte své šance na výhru

Máte dvě možnosti, jak se do soutěže zapojit. Napíšete článek a budete věřit svým nejlepším schopnostem. Nebo napíšete článek a pomůžete si plusovými body sdílením na sociálních sítích:

 • Vytvoříte příspěvek do feedu nebo stories na Facebooku nebo Instagramu
 • Odkážete na tento článek blogerské soutěže
 • Přidáte hashtag #sportujuabloguju
 • Pošlete nám printscreen na e-mail bloguju@sportobchod.cz

Za každé sdílení vám připíšeme body navíc, které vám pomůžou při závěrečném rozhodování.

Ceny pro vítěze soutěže Sportuju a bloguju

Po skončení soutěže dá naše odborná porota hlavy dohromady, a vybere 3 nejzajímavější články. Každý vítěz si odnese 5000Kč poukázku na sportovní vybavení z našeho e-shopu. To už je celkem slušná suma na nové běžecké vybavení, inline brusle nebo tenisové vybavení.

S prázdnou neodejdou ani ostatní blogeři. Každý, kdo splní všechny podmínky, ale nepodaří se mu skórovat, dostane 1000Kč poukázku na sportovní vybavení z našeho e-shopu. Za tu nakoupíte třeba zásobu sportovní výživy, tréninkové pomůcky nebo věci na fandění.

Pravidla soutěže Sportuju a bloguju:

 1. Soutěž běží od 1.5.2020 do 21.6.2020 23:59
 2. Výherce získá poukázku v hodnotě 5000 Kč na nákup v e-shopu SportObchod.cz
 3. Každý soutěžící může napsat a zaslat pouze 1 článek s odkazem. Po vyhlášení budou výherci kontaktováni na e-mailové adresy, ze kterých poslali odkaz na svůj blog. Tam s nimi proběhne domluva ohledně doručení výhry. Nezareaguje-li výherce na e-mail do 7 pracovních dnů od zaslání informace o výhře, výhra propadá.
 4. Od 1.6.2020 platí také to, že blog, na kterém je zveřejněný soutěžní článek, musí být alespoň 3 měsíce starý.
 5. Soutěžícím může být jen fyzická osoba starší 18 let. Účast v soutěži je podmíněná trvalým pobytem a doručovací adresou v České republice. Soutěže se nesmí zúčastnit osoba, která je v pracovněprávním nebo obdobném vztahu k provozovateli a je osobou blízkou k osobě v pracovněprávním nebo obdobném vztahu k provozovateli.
 6. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí vyjadřujete souhlas s pravidly.
 7. SportObchod.cz s.r.o. si vyhrazuje právo na případnou změnu/doplnění pravidel a zkrácení / prodloužení / zrušení soutěže, a to bez udání důvodu. Společnost SportObchod.cz s.r.o. si rovněž vyhrazuje právo bez udání důvodu odmítnout zapojení blogu nebo blogera do soutěže.
 8. Obdržením ceny se účastník soutěže zavazuje k tomu, že soutěžní blogový příspěvek včetně odkazu na Sportobchod.cz po ukončení soutěže nesmaže, ale nechá ho na svém blogu trvale. V případě smazání příspěvku bude účastník povinen cenu, případně částku v hodnotě ceny, vrátit zpět společnosti SportObchod.cz s.r.o.
 9. Na výhry ze soutěže se nevztahuje právní nárok, nárok na výhru nelze převést na další osobu. Nelze požadovat místo výher finanční plnění/jiné zboží. Výhra nelze vyměnit.
 10. Soutěžící výslovně souhlasí s tím, že jimi poskytnuté informace, včetně jejich jména a fotografie, zvukových či obrazových nahrávek s nimi pořízených, může pořadatel používat k reklamním a propagačním účelům, a to po dobu 5 let od ukončení soutěže.

1. 5. 2020, autor:

Komentáře

 • zuzana mynářová, přidáno 06.05.2020

  chtěla bych se zúčastnit vaši soutěže sportuj jmenuji se zuzana mynářová jsem z petřvaldu u karviné mám ráda lukostřelbu, plavání, turistiku

  Odpovědět

 • Věra Špalková, přidáno 10.06.2020

  Soutěžím v „senior.sprintu“- jsme s manželem sedmdesátníci a tzv. na stará kolena si máme možnost a sílu dopřávat pravidelný pohyb-soutěžím já,byla jsem celý život oplácené postavy, šla léta, šla,..váha také šla nesprávným směrem nahoru a pak při větším zdrav. vyšetření u mne byla odhlená neléčená štít. žláza a následně i diabet II,Ve svých 66r jsem v diet stravě a cíleným pohybem zhubla,pak pomohla i plastika a tna řadu přišla el. kola.Za necelé 3 r.máme po naší krásné Vysočině najeto skoro 9 tis. km- pohoda na tělo i psychiku, doporučuji

  Odpovědět

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz