Březen měsíc raket – už jen 14 dnů

Tradiční a velmi oblíbená akce Březen – měsíc raket se nám již přehoupla do druhé poloviny. V rámci ní můžete koupit vybavení na všechny raketové sporty za super ceny. Je za námi teprve polovina měsíce, ale některé modely jsou díky obrovskému zájmu již téměř vyprodané. Pokud uvažujete o nákupu nové badmintonové, squashové nebo tenisové rakety, máte nyní jedinečnou možnost pořídit je za opravdu vynikající ceny!

Letošní počasí halovým raketovým sportům přímo nahrává, tak proč toho ještě nevyužít!

Do akce jsme zahrnuli exkluzivní a předem vybrané nejprodávanější modely, které prodáváme v akci s opravdu velkou slevou, mnohdy více než 50%! Některé modely pochází z limitované edice vyrobené speciálně pro SportObchod.cz, takže po jejich doprodání je už v nabídce nenajdete. U jiných raket se cena po ukončení této akce vrátí na svou původní úroveň, takže v každém případě doporučujeme, abyste s nákupem neotáleli a využili šance nakoupit výhodně!

TIPy SportObchodu:

Oblíbená squashová raketa vhodná i pro ženy a juniory:

Squashová raketa ProKennex Booster 140 III LTD ´10

Závodní raketa za exkluzivní cenu:

Badmintonová raketa Victor Total Inside Wave 5500 LTD ´10

Naše skladové zásoby se velmi rychle tenčí, takže pokud ještě nejste rozhodnuti, doporučujeme vám, abyste své úvahy uspíšili, protože od některých modelů už máme jen posledních pár kusů!

Více na www.mesicraket.cz

16. 3. 2010, autor:

Komentáře

  • david, přidáno 13.04.2010

    Sakra, ještě jsem si tento rok nezahrál…

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz