Hledáme brigádníka do marketingové sekce – Brno

Hledáme pravou ruku do marketingového oddělení, která nám bude pomáhat s přípravou produktů a webu.
Jsme jedním z největších online prodejců sportovního vybavení se specializací na raketové a halové sporty.

Hledáme tebe?

Docházet budeš do kanceláře v centru Brna u zastávky Zvonařka. Pracovní místo je v kanceláři se dvěma marketingovými specialisty a fotografkou, kteří při práci poslouchají současnou muziku a žijí sportem.

Jim také budeš pomáhat s psaním popisků, vyplňováním šablon, úpravami a vytvářením webových stránek. Často se setkáš i s dalšími úkoly, takže práce nebude jen o stereotypním datlování dat do počítače.

Důležité jsou u nás pečlivost, spolehlivost a výsledky odpovídající domluvě při zadávání úkolů. A teď trochu konkrétněji.
Musíš umět výborně česky, dokázat věcně psát, samostatně uvažovat a pracovat, umět používat Excel a také znát HTML+CSS. Nehledáme specialistu na tvorbu webů, ale základní psaní a úpravy kódu musíš zvládat.

A jestli sportuješ, tím líp. Budeš pracovat se samými sportovci, sportovními fandy a podílet se na tvorbě eshopu, který prodává sportovní vybavení po celé České a Slovenské republice.

Časovou náročnost odhadujeme na 2-4 dny v týdnu. Stává se, že jeden týden je práce každý den a jindy zase jen na jeden den. Máš-li tedy možnost se časově přizpůsobit dle domluvy, body navíc.

Jestli se chceš o nás dozvědět víc, mrkni na web SportObchod.cz a naše sociální sítě. Tam si nás jistě najdeš 😉

Chceš se motat okolo webu, marketingu a sportu? Pošli nám životopis s fotkou na e-mail ajurak@sportobchod.cz a přidej klidně svůj blog, web, profil na sociálních sítích či tvorbu.

PS: Jestli se ti náš inzerát líbí a víš o někom, koho by tato práce mohla zajímat, prosím přepošli ho.

Těšíme se na odpovědi.

Adam Jurák
SportObchod.cz
ajurak@sportobchod.cz

SportObchod slaví 10 let

18.10.2012 jsme oslavili 10 let SportObchodu

 

markeťák a datař | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Jsem markeťák a SportObchodem žiju od roku 2009..

25. 10. 2012, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz