Doběhni neposedné vlasy s čelenkami a nákrčníky bjež®

Zkrocení hřívy i originální designový doplněk. Čelenky české firmy bjež® představují nepostradatelný doplněk každé běžkyně. Kolikrát jste vyběhli s pohodlně a pevně nasazenou čelenkou, ale i tak jste měli v cíli vlasy všude a čelenku zamotanou někde mezi nimi?

České čelenky bjež

Pohodlí, které si zamilujete

Firma bjež® vyrábí hned několik typů sportovních čelenek. Unikátní jsou úzké, tzv. stylové čelenky, široké jen 1 resp. 2,5 centimetru a nastavitelné podle obvodu hlavy. Vrchní materiál je u nich doplněn sametovým podkladem, díky kterému drží tam, kde mají. Ať už si jdete zaběhat, zajezdit na kole, na in-line bruslích nebo se proháníte po hřišti, čelenka splní svůj účel vždy na 100 %.

Stylové čelenky bjež® se vyrábějí v řadě designů a barev, takže je snadno sladíte se svým oblíbeným kouskem oblečení – ať volnočasovým nebo sportovním. A kdo chce být ještě originálnější, může si „stylovku“ vzít jako doplněk klidně třeba na ples.

Stylové čelenky od bjež® se chlubí svými 5P.
Jsou totiž:

  • Pohodlné – jemný materiál, netlačí ani pod helmou
  • Povolné – velikost si nastavíte, jak potřebujete – padnou dětským hlavičkám už od 4 let
  • Pevné – nikam nesklouznou a během sportování drží na místě, jak mají
  • Parádní – originální a neokoukané vzory
  • Perfektní – vyzkoušejte sami

Nejlépe bude držet, když bude na hlavě volně. Čelenka příliš utažená může klouzat směrem dozadu a tím pádem ztratit svou jedinečnou funkčnost.

Každému sedne stylově něco jiného. Někdo má rád tenké čelenky, jiný zase široké, perforované. V nabídce bjež® si vybere každý.

Chci si vybrat tenkou čelenku »

České čelenky bjež

Líbí se mi víc široké čelenky »

Dejte K.O. chladnému počasí

Nenechte se odradit ani větrem a nízkými teplotami. V chladném počasí, které sportovce může zastihnout během celého roku, si hlavu a uši schováte pod širokou zimní čelenku. Je vyrobena z funkčního materiálu s výbornými tepelně-izolačními schopnostmi, takže si klidně můžete dát do těla, aniž byste to odnesli teplotami.

České čelenky bjež

Chci si vybrat zimní čelenku »

Krk ochráníte nákrčníkem z rychleschnoucího materiálu, který díky plochým švům drží tvar a zároveň je i pěkný na pohled. Určitě vás potěší i jeho multifunkčnost.

Můžete ho využít také jako:

  • čelenku
  • čepici
  • potítko
  • šátek

V extrémně chladném počasí si pak nákrčník hodíte přes nos a pusu a můžete pokračovat v tréninku.

Chci si vybrat nákrčník »

Všechny produkty značky bjež® jsou navrhovány a vyráběny v České republice a s maximálním důrazem na jejich kvalitu a funkčnost.

Další čtení …

Under Armour – od amerického fotbalu k jehle a niti
Endurance: Jak jsem se stala nejšťastnější holkou na světě
Představujeme novou značku sportovního oblečení Endurance
adidas Parley: Ekologická revoluce v oblečení na Australian Open

28. 5. 2019, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz