Hraj jako hvězda – Hokejka Combat Pure Jaromír Jágr

Loni jsme vám představili světovou novinku – hokejku Salming M11 KZN™, letos je tu další bomba za exkluzivní cenu pouze pro SportObchod.cz. Přichází hůl Combat Pure, na jejímž vývoji se osobně podílel Jaromír Jágr.

Od 1. do 14. srpna můžete pořídit hokejku Combat Pure Jaromír Jágr za exkluzivní cenu 3.499 Kč (149.99 €) pouze u SportObchod.cz.

Hokejka Combat Pure

Hokejka Combat Pure

Špičková profesionální kompozitová hůl vyrobená revoluční technologií HELIX je z jednoho kusu materiálu. Na hokejce nenajdete žádné spoje a žádné lepidlo, takže nemá slabé místo. Celá hůl je protkaná bezešvými vlákny. Po obvodu čepele jsou navíc tažena zesílená šroubovitá vlákna, která posilují materiál v nejvíce namáhaných místech.

Nová zbraň Jardy Jágra

Jaromír Jágr

Jedna z nejvýraznějších postav českého i světového hokeje si na letošní sezónu pořídila novu zbraň. Jágr je pověstný tím, že pozná, když je hokejka byť jen o milimetr kratší, než potřebuje. Pak ztrácí svůj potřebný cit.

„Hokejka je pro mě vždycky nejhorší změna. Ale zvykl jsem si velice rychle, což je překvapivé,“říká. „U té nové je určitě rozdíl. Můžu s ní střílet daleko přesněji a nemusím dávat ani takovou ránu, aby ta střela letěla,“ porovnává.

Technologie Combat Helix a Pure

Combat HelixCombat Pure

Díky nové revoluční technologii Combat Helix je hůl vyrobena z jednoho kusu a  zaručuje maximální odolnost a pevnost. Při výrobě není použito žádné lepidlo a žádné spoje. Výsledkem je bezešvá hůl, do které může hráč vložit maximální energii, aniž by byla narušena její pevnost. Hokejka má po celé délce stejné parametry a je tak ideální pro výbušnou i citlivou střelu.

Technologie Pure, kterou je hokejka lisována od konce shaftu až po špičku čepele, používá nejlepší kompozitové materiály a snižuje celkovou hmotnost hole. Hokejky Combat vyráběné v Kanadě tak neznají kompromis.

Značka Combat

  • tým složený z hráčů a odborníků
  • více než 100 let zkušeností ve výrobě kompozitových materiálů
  • pro hráče od hráčů
  • hokej není jen hra, je to způsob života

Hrajte jako hvězda – Nová hokejka Jaromíra Jágra Combat Pure za exkluzivní cenu pouze do 14. srpna 2011.

Hokejka Combat Pure

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

2. 8. 2011, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz