Obujte do zimy – Sněhové řetězy THULE

Nenechte se zastavit přívaly sněhu a vyražte do hor i za nepříznivých podmínek. Sněhové řetězy THULE vám pomůžou zdolat svahy bez problémů a zbytečné nervozity.

Sněhové řetězy THULE

Sněhové řetězy Thule CB-12 090

Firma THULE nabízí pestrou škálu sněhových řetězů pro osobní vozy, SUV, vozy s pohonem 4×4, užitková i obytná vozidla. Největšími přednostmi řetězů THULE jsou robustní provedení, spolehlivost a vysoká kvalita.

Řetězy jsou dodávány v pevném plastovém kufříku, který obsahuje ochranné rukavice, podložku pod kolena, montážní návod a náhradní díly.

Nejlepší z hlediska poměru ceny a výkonu je řada sněhových řetězů THULE CB-12. Řetězy mají zesílené 12 mm články s diamantovým vzorem pro extra záběr a nasazují se klasickým způsobem.

Řetězy K-Summit – pouze 3 úkony k nasazení

Rodina řetězů K-Summit se vyznačuje nejjednodušší montáží, ke které jsou nutné pouze 3 úkony. K-Summit jsou také nejflexibilnější řetězy na trhu – pouze 13 velikostí řetězů pokryje více než 450 velikostí pneumatik.
Jak správně vybrat sněhový řetěz?

Sněhové řetězy se vyrábějí v mnoha různých velikostech, které pasují na různé rozměry pneumatik. Rozměr pneumatiky určují tři parametry – šířka, profil a průměr.

V sekci sněhových řetězů můžete vybírat podle přehledných kategorií nebo pomoci filtru. Zvolením parametrů podle vašich pneumatik se vám zobrazí nabídka řetězů přesně pro vaše auto.

Vyberte ten správný sněhový řetěz pro vaše auto >>

Výběr sněhových řetězů

Nabídka sněhových řetězů THULE >>

markeťák a datař | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Jsem markeťák a SportObchodem žiju od roku 2009..

7. 1. 2011, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz