Rozjeli jsme náš tým

Vrhli jsme se na měsíc do sedel, roztočili kola, zahustili cyklistický provoz a zamakali na fyzičce. Podívejte se, jak se nám po Brně šlapalo.

Zapojili jsme se do projektu Do práce na kole a v pondělí 4. května poprvé nasedli za řidítka směr práce. Celý měsíc jsme pečlivě zaznamenávali ujeté trasy a hromadili kilometry.

Týmové šlapky

Celkem oprášilo kola 10 statečných. Rozdělili se podle oddělení na markeťáky(2), produkťáky(5) a prodejny(3). Rivalitu mezi týmy postupně vystřídala potřeba sebezáchovy.

Na focení už se dostavilo statečných jen 7.

Na focení už se dostavilo statečných jen 7.

Celkem jsme ujeli 1795 km. Ve firemní soutěži vyhrály šlapky z týmu produkťáků, ale bylo to o fous. V průměru ujely 235 km na jednoho člena, marketingové oddělení 208 km a prodejny 67 km.

Vyhráli jsme v celostátní soutěži - diplom.

Vyhráli jsme v celostátní soutěži – diplom.

Objektivnějším kritériem byl počet ujetých jízd. Tady se marketing vytáhl na plných 100 %, produkťáci  76,7 % a prodejny 28 %. Sláva vítězům, čest poraženým.

Individuální šlapka

Nejvíc v květnu našlapala jediná zástupkyně něžného pohlaví, Pavla. S 323 km těsně předběhla hlavního cyklistického iniciátora Honzu, který najel 322 km. O 20 km ujeli i poloprofesionálnímu cyklistovi Martinovi.

Odjeté jízdy a kilometry

Směrem na Křenku

Každý z nás si našel tu nejlepší cestu ze svého bydliště – Bystrc, Kohoutovice, Bohunice, Lesná, Vinohrady, Líšeň, Luleč, Vémyslice směr ulice Křenová. Zajímalo by nás, jestli nemáte lepší trasu. Napište nám, kudy jezdíte do práce na kole vy.

Zapojte se příští rok a zkuste nás porazit.

11. 6. 2015, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz