EURO 2016 – fotbalový svátek se blíží

Fanynky a fanoušci toho nejlepšího fotbalu, zbystřete. EURO 2016 už co nevidět vtrhne na precizně střižený zelený pažit. Ukažte, jací jste fandové.

Do startu 15. evropského šampionátu zbývají necelé tři týdny. Trenéři uzavírají soupisky, kustodi balí sady domácích i venkovních dresů a pořádající Francie finišuje přípravy na velký fotbalový svátek.

Na EURO se chystáme i my – sekci věnovanou šampionátu jsme naskladnili až po strop, aby si každý fotbalový nadšenec mohl poskládat nezbytnou fandící výbavu. 

Set Jedu fandit na EURO 2016

Chystáte se do Francie? Vybavte se u nás sadou věrného fanouška.

Čechy v těžké skupině čeká ještě těžší start

Na turnaji samozřejmě nebude chybět česká reprezentace, která vyhrála svou kvalifikační skupinu. České hráče čeká na EURU velmi ostrý start. 13. června nastoupí proti obhájcům titulu ze Španělska. Síly poměří také s výběrem Chorvatska a Turecka.

Zopakujeme historii?

Letos uplyne 40 let od slavného vítězství tehdejšího československého národního týmu na mistrovství Evropy v Bělehradě. Vítězné EURO 1976 nám už navždy bude připomínat především legendární Panenkův dloubáček. Výběr Pavla Vrby sice nepatří mezi favority letošního turnaje, ale to reprezentanti v šestasedmdesátém taky nebyli…

Trika Zopakujeme historii

Na čtyřicetileté výročí fotbalového úspěchu odkazuje i speciální edice triček.

Víc týmů slibuje víc zábavy

Francie zažije první EURO, kterého se zúčastní 24 týmů místo dosavadních šestnácti. Porce 51 špičkových zápasů přinese ještě více ohromujících individuálních i týmových výkonů.  Atmosféru evropského šampionátu zažijí návštěvníci na 10 stadionech, přičemž ten nejslavnější – pařížský Stade de France – bude 10. července hostit finále.

Vydejte se na EURO 2016

Víte, že…

  • Generálku na EURO odehraje česká reprezentace 5. června proti Jižní Koreji v pražském Edenu?
  • Turnaje se pro zranění nezúčastní řada špičkových hráčů? Chybět bude Kurt Zouma, Vincent Kompany nebo Marco Verratti. Otazník se vznáší také nad startem Tomáše Rosického.
  • Španělsko se může stát evropským šampiónem potřetí za sebou? To se ještě žádnému reprezentačnímu výběru nepodařilo.

Kdo se stane evropským králem? Máte svého favorita?

Fanděte v novém

Prohlédněte si sekci, kterou jsme naplnili speciálně pro EURO. Dresy, šály, fešácká trička a dalšími nezbytné fandící doplňky čekají na svého nového majitele. Na své si přijdou fanoušci nejen české a slovenské reprezentace, ale i obdivovatelé zahraničních výběrů.

Mrknout na fanouškovskou výbavu pro EURO »

Hráči české fotbalové reprezentace

Český dres není zdaleka to jediné, čím se na fotbalový svátek můžete vybavit.

24. 5. 2016, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz