Finále Hokejové bitvy univerzit

Jako jeden z partnerů akce zveme všechny nejen hokejové fanoušky na finále Hokejové bitvy univerzit. Chcete lístky zdarma? Info dole v článku.

Hokejová bitva

Již v tradičním květnovém termínu bude celý český hokejový národ fandit domácímu výběru trenéra Hadamczika na MS v ledním hokeji ve Finsku a Švédsku. Praha však zažije malou ochutnávku skvělé fanouškovské atmosféry již začátkem března!

Velké univerzitní finále Hokejové bitvy České pojišťovny o pohár primátora Hl. m. Prahy totiž proběhne už 7. března ve „svatostánku HC Sparta Praha“, Tipsport Aréně v pražských Holešovicích!

Těšit se můžete hned na dva zápasy za sebou. V prvním souboji, který je zároveň bitvou o 3. místo, proti sobě nastoupí od 17:00 hodin týmy borců ČVUT a ČZU. Od 20:00 hodin pak následuje zápas o 1. místo, ve kterém změří své síly týmy UK a VŠE.

„Očekáváme skvělou atmosféru, která jak věříme, požene hokejové týmy za hlasité podpory svých fanoušků do vítězného konce“, uvedl za pořadatele Tomáš Gavlas.

Projekt vznikl za podpory rektorů všech zúčastněných univerzit, na produkci se podílí sami studenti z řad jednotlivých studentských unií a spolků. Záštitu nad projektem převzal primátor Hl. města Prahy, MUDr. Bohuslav Svoboda, který přislíbil účast a předá tak putovní pohár a šek na 30.000 Kč vítěznému týmu.

„Nápad uspořádat hokejovou bitvu na „univerzitní úrovni“ vznikl v hlavách studentů, kteří jsou zároveň členy jednotlivých týmů. Jsme velmi rádi, že podzimní semifinále v roce 2011 slavilo takový úspěch a těšíme se na všechny, kteří nás, resp. svůj tým přijdou podpořit ve velkém finále a mají tak jedinečnou možnost užít si skvělý „nejen“ hokejový zážitek na vlastní kůži“, dodává Gavlas.

A proč „nejen“? Program večera je věru velmi pestrý. Provázet jím budou „studentští moderátoři“ Tomáš Dvořák a Wincenzo Kluczko, pro diváky je připravena řada soutěží, odehrávajících se přímo na ledové ploše, a komu by byla třeba zima, bude mít možnost zahřát se tanečními kreacemi na afterparty řízené dýdžejem Rockstarem. Projekt tak nabízí nevšední spojení sportovních i kulturních zážitků a dojmů, na které jen tak nezapomenete.

Další info najdete na webu Hokejové bitvy nebo na oficiální Facebook stránce.

Soutěž o vstupenky

Jako partner akce pro vás máme 6 vstupenek na Hokejovou bitvu zdarma. Pište na soutez@sportobchod.cz, vybereme 3 výherce, kteří dostanou po 2 lístcích.

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

1. 3. 2012, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz