Nová a široká florbalová nabídka

 Bulldogs Brno

Florbal je mladý a dynamický sport, který patří mezi 5 nejmasovějších sportů (v ČR má druhou největší základnu hráčů). Florbal je velmi oblíbený, jak pro svá jednoduchá pravidla, tak i díky podobnosti s ledním hokejem. Rychlá atraktivní hra s plastovými hokejkami a děrovaným míčkem je dnes na českých školách nejpopulárnějším sportem. Florbalu se věnuje již více jak 50 000 registrovaných hráčů, díky čemuž patří na druhé místo mezi halovými sporty.

počet registrovaných hráčů florbalu

Česká republika pořádala již 2x mistrovství světa (1998 – Praha/Brno, 2008 – Praha/Ostrava). Při posledním MS byl navíc ohrožen historický rekord návštěvy diváků na jedno utkání. Rekord nakonec (těsně) nebyl překonán. Finále Finsko- Švédsko sledovalo v pražské O2 Aréně 14 208 diváků. Florbal získal v roce 2008 prozatimní uznání Mezinárodního olympijského výboru a má tak velkou šanci stát se olympijským sportem.

Nejvyšší domácí florbalová soutěž startuje právě v těchto dnech a Sportobchod.cz připravil zbrusu novou florbalovou nabídku. Nově jsme také připravili akci týden, ve které se každý týden objeví jeden vybraný florbalový produkt za cenu, kterou jinde nenajdete (slevy ve výši 20 až 30%). Výrazně jsme také rozšířili nabídku.

Z naší nové akční nabídky vybíráme:

Florbalová hokejka Unihoc ACE 30 96 a 100 cm – 1 219 Kč

Dětská florbalová hokejka Salming Quest Kid 65 a 75 cm + míček zadarmo – 639 Kč

Florbalová hokejka Canadien CNDN 30 95 a 99 cm – 899 Kč

Sálová obuv Adidas Court Stabil v modré nebo černé barvě – 1 399 Kč

Nově můžeme nabídnout kompletní sortiment všech známých florbalových značek Unihoc, Salming, Zone, Exel, Canadien, Prostick, Fatpipe a Tempish. U nás si vybere každý. Výrazně byl také rozšířen sortiment pro gólmany a narostla i nabídka nejrůznějších florbalových doplňků a florbalového oblečení.

 

tým Bulldogs Brno

V září 2009 se nám podařilo navázat spolupráci s extraligovým klubem Bulldogs Brno, který ve čvrtek 24.9.2009 od 18:00 zahájí svůj první domácí zápas proti celku Liberce. Zápas bude v přímém přenosu vysílat ČT na programu ČT4 Sport. Držíme palce!
Nezapomněli jsme ani na školy a kluby pro které máme exkluzivní sety. Nákupem setu výrazně uštříte oproti nákupu zvlášť.

 

10. 9. 2009, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz