Foto soutěž na Facebooku

Vyblejskněte se na téma Sportuji, tedy jsem. Nejlepší z vás odměníme. Buďte kreativní a posílejte nám na Facebook zajímavé momentky, promyšlené kompozice i umělecké fotografie. Než si nabijete baterky do foťáku mrkněte na výhry, průběh i pravidla soutěže.

Výhry

1. cena: dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč
2. cena: dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč
3. cena: dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč

Průběh soutěže

 • Soutěž probíhá od 27. 1.  2015 do půlnoci 18. 2. 2015  dle zadání: Pošlete nám fotografii na téma Sportuji, tedy jsem.

 • Jeden účastník soutěže může poslat max. 2 fotografie.

 • Účastník posílá fotografie formou zpráv nebo komentářů na Facebook Sportobchod.cz.

 • Soutěžní fotografie budou uveřejněny na Facebooku ve fotoalbu SPORTUJI, TEDY JSEM.

 • Ve výše uvedeném fotoalbu budou zveřejněny fotky poslané do půlnoci 10. 2. 2015.

Pravidla soutěže Sportuji, tedy jsem

 1. Organizátorem soutěže je společnost SportObchod.cz s.r.o. Čechyňská 16, 602 00 Brno.
 2. 1. cenu vyhrává nejhezčí fotka (hodnotí tým SportObchod.cz).
 3. 2. a 3. místo obsadí fotky s nejvíce označeními “to se mi líbí.”
 4. Odesláním fotky do soutěže účastník potvrzuje, že se seznámil s pravidly soutěže, souhlasí s nimi a zavazuje se tato pravidla dodržovat. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit návrhy s neetickým či vulgárním obsahem.
 5. Výherci budou po skončení soutěže kontaktováni formou zprávy nebo komentáře na FB. O své výhry se mohou přihlásit nejpozději do 22. 3.  2015 na adrese FB profilu Sportobchod.cz. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
 6. Vymáhání účasti v soutěži nebo výhry právní cestou je vyloučeno.
 7. Účastník uděluje zasláním fotografie do soutěže organizátorovi časově neomezenou bezúplatnou nevýhradní licenci k užití zaslaných fotografií bez územního omezení, a to všemi zákonem dovolenými způsoby užití díla, zejména formou uveřejnění na webu organizátora, sociálních sítích (například www.facebook.com), otištěním na tiskových a propagačních materiálech organizátora. Účastí v soutěži rovněž každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména výherců v materiálech zveřejněných na webu organizátora.
 8. Účastník soutěže odpovídá za to, že zasláním fotografie do soutěže a jejím zveřejněním nebudou porušena práva třetích osob, zejména že nebude zasaženo do práv autorských třetích osob.
 9. Tato soutěž není nijak sponzorována, podporována, řízena nebo jinak spojena s Facebookem. Stránka Sportobchod.cz https://www.facebook.com/SportObchod.cz slouží pouze k propagaci této soutěže.

Pojďte do toho. Stačí říct sýýýr….

27. 1. 2015, autor:

Komentáře

 • Zuzana Gajdošová, přidáno 05.02.2015

  Dobrý deň, 28.1. som Vám poslala súťažné foto do správy na FB, jedná sa iba o priznivcov z CZ ?, som Váš zákazník a spätnú vazbu som nedostala. Ďakujem za info.
  S pozdravom
  Gajdošová Zuzana

  Odpovědět

  • Adam Jurák, přidáno 06.02.2015

   Zuzano, fotky dorazily a není to soutěž jen pro Čechy, nebojte. Jen nestíháme všem odpovídat 😉

   Odpovědět

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz