Hity letošní tenisové sezóny

Tenisová sezóna je v plném proudu a náš raketový produkťák Luďa Henčl si pro vás připravil výběr nejžádanějšího tenisového zboží. Vybíráte novou raketu, tašku či boty? Nechte si od nás poradit.

Rakety Head s taškou

Head ATP No.1 Blue

Head ATP Pro Microgel

Již několikátou sezónu nabízíme exkluzivně velmi populární modely Head v kombinaci s taškou. V letošním roce máme v nabídce rakety Head ATP No.1 Blue a Head ATP Pro Microgel. Obě rakety jsou vhodné pro mírně až středně pokročilé hráče vyznávající jak obranný, tak útočný styl.

K oboum raketám je dodávána taška na rameno ATP Pro v bílo-šedém barevném provedení. K raketě Head ATP Pro Microgel aktuálně nabízíme míče Tretorn Serie+ Tour za 1 Kč.

Babolat XS 102

Babolat XS 102

Tenisová raketa Babolat XS 102 Yellow vypletená legendárním výpletem Head RIP Control 1.30 mm je určená pro mírně až středně pokročilé hráče.

Raketa patří do řady, využívající technologii Xtra Sweetspot, která hráčům umožňuje perfektně skloubit sílu a techniku. Při úderu dochází u rakety k zapružení (tzv. trampolínovému efektu), což způsobí větší razanci a zároveň dokáže déle udržet kontakt míče s výpletem, což zajistí vyšší přesnost.

Tašky na rakety Head

Head YouTek Extreme Combi

Head Tour Team Combi Gold

Velice populární tašky, kterých se doposud prodalo téměř 200 kusů jsou oblíbené u tenistů všech výkonostních kategorií. Oba modely jsou velice prostorné a bez problému se do obou vleze vše základní, co hráč potřebuje.

Tašky obsahují i samostatný oddíl s CCT (Climate Control Technology) tepelnou fólii, která pomáhá chránit rakety před extrémními teplotami a dalšími vlivy. Součástí každého bagu je i sáček na obuv.

Babolat Double Line Men

Babolat Double Line Men

Lehká a výkonná tenisová obuv Babolat Double Line Men je vhodná pro všechny hráče a na všechny povrchy. Tenisová obuv má pružný a trvanlivý syntetický svršek a vysoce prodyšnou síťovou vložku. Vyjímatelná vložka je vyrobena technologií Ortholite.

Babolat Double Line Men jsou vzhledem k technické úrovni a kvalitě boty za velmi příznivou cenu.

Kinetic – rakety pro zdraví

Do nabídky jsme nově zařadili tenisové rakety ProKennex Kinetic, které redukují a odstraňují problémy spojené s tenisovým loktem. Více o raketách Kinetic v samostatném článku.

Rakety Kinetic

Nekupujte zajíce v pytli, vyzkoušejte si raketu sami

Na obou našich kamenných prodejnách máme testovací centrum, kde si můžete širokou nabídku raket půjčit. Před koupí si tak vyzkoušíte, která raketa vám nejlíp sedne.

Centrum testovacích raket PrahaCentrum testovacích raket Brno

Kompletní tenisová nabídka »

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

15. 6. 2011, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz