Hledáme: Šéfa popiskářů a copywritera

Aktualizováno 19.07.2018: Našli jsme, mrkněte, jestli nehledáme někoho dalšího.

Téměř 60 000 vlastních popisků produktů za 15 let. Pojď nám pomoct tuto statistiku dál rozšiřovat. Hledáme šéfa popiskářů, kopíků, pisálků, copywriterů, jak je libo.

Každý den zabrousí na web SportObchod.cz 9 500 lidí, kde jim pomáháme vybrat to správné nádobíčko, se kterým si sport co nejvíc užijí.

Věříme na vlastní popisky. Připoj se k nám do týmu sporťáků a pomoz našim zákazníkům usnadnit výběr sportovního vybavení skrze originální a podrobné popisky.

tymso1200x628-3

Co musíš umět

Základem je perfektní znalost češtiny. Bez toho to nepůjde.

Neměly by ti chybět zkušenosti s psaním (copywritingem). Nebudeš mít na starost jen lidi, ale musíš umět dobrý popisek napsat.

Co budeš dělat?

Starat se o tým copy-brigádníků, kterým budeš rozdělovat práci. Vést je, pomáhat jim psát lepší popisky, jejich práci kontrolovat a případně ladit.

Nějaký čas strávíš psaním popisků, zároveň ale probudíš kreativitu, když vypomůžeš s psaním sportovně laděných článků na náš blog Šatna.

Zapojíš se i do dalších aktivit. Snažíme se lidem umožnit, aby dělali to, co je baví. Děláme toho hodně – video, fotky, socky… je to jen na tobě.

Proč to chceš dělat?

Protože tě baví sport a každý den si budeš moct sáhnout na sportovní vybavení. Oceníš výhody sportovní firmy, tedy sportovně laděných společných akcí, výletů nebo levnější nákupy vybavení 😉

Nevadí ti trocha rutiny. Napsat-zkontrolovat-odklepnout, to bude hlavní část práce. Ale rozpouštět ji můžeš právě tou kreativnější prací marketingového týmu.

Oceníš práci z domu. Psaní i kontrolu popisků zvládneš od stolu v kanceláři stejně jako z domu nebo ze zahrady, proto si čas od času můžeš zpříjemnit pracovní prostředí.

Ať máme jasno, na koho máme zálusk?

Hledáme posilu na plný úvazek nebo externí spolupráci, klidně i studenta posledního ročníku, který se chce věnovat psaní, sportuje a srdce mu bude bušit pro SportObchod.cz stejně jako nám. Nechceme žádnou přelétavou vlaštovku.

Jestli máš copy v malíku, asi to zvládneš i na úvazek zkrácený.

A jen pro pořádek, sídlíme ve Šlapanicích u Brna, kam jezdí trolejbus z hlavního nádraží.

Hledáme tebe?

Aktualizováno 19.07.2018: Našli jsme, mrkněte, jestli nehledáme někoho dalšího.

Zaujala tě nabídka? Pošli na e-mail ajurak@sportobchod.cz životopis s fotkou, připiš něco o sobě a proč bychom měli chtít do týmu zrovna tebe.

Ideálně přilož odkaz na své práce.

A jestli si na tuhle pozici nevěříš, můžeš alespoň brigádničit v našem marketingovém týmu.

2. 7. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz