Hokejová bitva univerzit je zase tady

Stejně jako loni jsme jedním z partnerů Hokejové bitvy a zveme všechny hokejové a univerzitní fanoušky, aby přišli fandit.

Druhý ročník Hokejové bitvy univerzit úspěšně prošel procesem transformace. Hokejisté čtyř největších pražských univerzit (UK, ČVUT, ČZU, VŠE) se 16.října od 17.00 střetnou v Tipsport aréně systémem play-off a to ve zkrácených zápasech (2×15 min., finále pak 3×15 min.).

Očekává se účast kolem 6 000 fanoušků.

Hokejova bitva - fanousci

“Minulý rok jsme rozdělili souboj na dvě kola a podle nás celá akce postrádala dynamiku. Fanoušci jednotlivých univerzit se výborně bavili už na první akci a byla škoda neznat a neoslavit vítěze ihned. Věříme, že letošní formát přinese více zábavy,” uvedl za organizátory akce Tomáš Gavlas.

Hlavním smyslem hokejové bitvy je vytvořit prostor pro sportovní setkání vysokoškolských studentů z jednotlivých univerzit. Takových možností je přes celý rok relativně málo. “Možnost potkat se a pobavit se s kolegy vysokoškoláky je určitě nezmiňovanější přínos celé akce, jak ji vnímají účastníci,” dodává Gavlas.

Hokejový pohár primátora minulý rok vybojovali hokejisté Univerzity Karlovy a hodlají svoje prvenství v soutěži obhájit. “Pohár primátora Prahy do Arény z univerzitní vitríny ani nepovezeme, zbytečně bychom se s ním pak tahali zpátky,” vtipkuje trenér týmu UK Petr Šťastný.

Záštitu nad akcí převzali všichni rektoři zúčastněných škol a primátor Hlavního města Prahy, Bohuslav Svoboda.

Soutěž o 10 vstupenek

Chcete na Hokejovou bitvu zdarma? Pro 5 z vás máme 2 vstupenky. Tady, co pro to musíte udělat:

1. Pro twitteristy:

Staňte se našim followerem na twitteru, pokud ještě nejste, a tweetněte o naší soutěže se zmínkou @sportobchodcz. Tady už máte připravené tlačítko:

2. Pro Facebookáře:

Staňte se fanouškem naší Facebook stránky, pokud ještě nejste, a napište nám na zeď, komu v Hokejové bitvě fandíte.

Pěti zájemcům, které vybereme, dáme po 2 lístcích.

markeťák a datař | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Jsem markeťák a SportObchodem žiju od roku 2009..

9. 10. 2012, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz