Vyrážíme do nové hokejové sezóny, nejen s Kometou a Pardubicemi

Nový ročník hokejové extraligy odstartoval a my jdeme do boje společně s oběma loňskými finalisty – Kometou a Pardubicemi. Jak si povedou letos?

Loňský ročník extraligy

Oba naši partneři si v loňské sezóně vedli náramně. Pardubice šly do play-off ze 3. místa, za to Kometa se musela prát už v předkole. Jihomoravský tým se ve vyřazovacích bojích předvedl, pobláznil celé Brno a prošel překvapivě až do finále.

Kometa na mistrovské Pardubice ve finále nestačila a my máme radost, že můžeme i letos spolupracovat s nejúspěšnějšími týmy loňského ročníku.

Kometa má nové logo

HC Kometa Brno – Sponzorujeme od roku 2006.

Kometa Brno si po loňském finále udržela většinu kádru, přivedla pár posil a do své 60. sezóny odstartovala vítězně na hřišti Pirátů z Chomutova, nováčka ligy. Při prvním domácím utkání ve vyprodané Kajot areně čekalo na diváky překvapení. Kometa představila nové logo a nového generálního partnera Starobrno.

První domácí zápas odehrála Kometa ve speciálních dresech bez reklam, které půjdou do dražby. Úvodní buly vhodila Mirka Knapková, olympijská vítězka z Londýna ve skifu. Brňané zvítězili 3:1 a prvními dvěma koly prošli bez ztráty bodu.

Věříme, že Kometa naváže na loňský úspěch a i letos bude bojovat o titul.

Pardubice chtějí do semifinále

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – Sponzorujeme od roku 2003.

Pardubice vystartovaly do sezóny na ledě Třince a domů se vrátily bez bodu. První domácí utkání je čeká v úterý 18. září proti Chomutovu, který v prvním kole neuspěl doma s Kometou.

Podobně jako v Brně bude první pardubické domácí utkání sledovat olympijský vítěz z Londýna, tentokrát Jaroslav Kulhavý.

Po loňském titulu si v Pradubicích dali jako metu úspěchu semi-finále play-off. Tak snad se perníkářům plány naplní.

Podporujeme bitvu univerzit

Stejně jako loni chystáme spolupráci s Hokejovou bitvou pražských univerzit. V loňském měření sil byli nejlepší vysokoškoláci z Univerzity Karlovy, kteří ve finále převálcovali hokejisty VŠE 5:1.

Doufáme, že se stejně jako my, těšíte, co nám letošní hokejová sezóna přinese. Naše želízka znáte, komu fandíte vy?

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

17. 9. 2012, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz