Vyzkoušejte si in-line brusle na Orlíku!

Orlík Tour České spořitelny je jedním z dílů největšího seriálu závodů horských kol Kolo pro život, kterého se ročně účastní více než 15.000 aktivních cyklistů. Koná se dne 13.června 2009 a jak již název napovídá, bude se odehrávat na trati v nádherném okolí Orlické přehrady. SportObchod.cz letos patří mezi oficiální partnery Kolo pro život.

Akce nabídne veřejnosti bohatý doprovodný program. Pořadatelé pro letošní rok připravili řadu novinek včetně Fitness jízd pro cyklisty amatéry a také dětský program je nově rozšířen i o tzv. Zónu JXT, která se skládá z Dětského klubu a Školy kola Pepy Dresslera. Nebudou chybět testovací kola od Specialized, promo akce Birellu, exhibice trialového mistra republiky Pavla Balaše a nebudeme samozřejmě chybět ani my.

Následující den, tedy v neděli 14. června proběhne od 9:00 do 16:00 pod naší záštitou testování in-line bruslí pro veřejnost, na které vás tímto srdečně zveme.

Nabídneme široký výběr vice než 100 párů bruslí všech na webu uváděných značek Tempish, Roces, Powerslide a Rollerblade. V rámci oblíbeného testování Nordic bruslí bude možnost opustit i asfaltové cesty a chodníky a vyrazit do lesa v doprovodu zkušeného instruktora.

S kompletní kolekci značky Powerslide dokonce přijede osobně testovací jezdec značky Tomáš Ptáčník, který patří k předním speed inlinistům v ČR a bude po celou dobu spolu s dalšími dvěma instruktory na promo stánku SportObchod.cz k dispozici.

Testování na Orlíku je naší druhou letošní akcí tohoto typu. V dubnu probíhalo testování v Třebíči a zaznamenáme-li minimálně stejně příznivé ohlasy veřejnosti, budeme se snažit podobných akcí v sezóně připravovat stále víc na nejrůznějších místech po republice. 

Využijte jedinečné příležitosti nezávazně si otestovat jednotlivé druhy in-line bruslí a vybrat ty, které Vám nejlépe sednou! Těšíme se 14.6.2009 v 9:00 u Orlické přehrady!

8. 6. 2009, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz