Otřesy, třeste se. Inline brusle K2 přichází s novým S-rámem

Na tohle čekáte každé jaro a ani letos nebudete zklamaní. Novinky K2 pomalu přijíždí na sklad! Začněte s obměnou bruslí ještě předtím, než vypukne hlavní inlinová sezóna. Později může být…zkrátka pozdě.

Inline brusle K2 přijíždí do nové sezóny s jednou revoluční novinkou. Rám bruslí prošel inovacemi a u špičkových modelů K2 najdete místo klasického rámu S-rám. Co S-rám znamená?

Pokud nejste pokročilí bruslaři, mrkněte se na kompletní nabídku nejnovějších kolečkových bruslí K2. Vyberou si děti, začátečníci i bruslaři, co to dělají jen tak pro zábavu

Chci se zorientovat v novinkách K2 »

Inline brusle K2 si užijete třeba v partě s kamarádkami.

Inline brusle K2 si užijete třeba v partě s kamarádkami.

Ucítíte o 20 % otřesů méně

S-rám je nejen funkční, ale i designová paráda. Rám totiž najdete jen na jedné straně koleček bruslí, druhá je odkrytá. To vypadá zajímavě, uznejte.

Pokud se podíváme na funkčnost, přináší S-rám pohodlnější inline jízdu. S-rám je upevněný nýtem a dokonaleji tak přenáší sílu z nohy do brusle. Při jízdě tím pádem nebudete plýtvat energií. Všechna půjde přesně tam, kam jít má a vám zbude více síly na prodlouženou vyjížďku.

Přenos energie však není jediná změna. Naprosto zásadní je pohlcování otřesů při jízdě. S-rám pohltí až o 20 % více vibrací a otřesů, než tomu je u klasického rámu. Za vše může uchycení šroubu na vnitřní straně rámu.

Inline brusle K2 VO2 S 100 X Pro W jsou ideální volbou pro zkušené bruslařky

Inline brusle K2 VO2 S 100 X Pro W jsou ideální volbou pro zkušené bruslařky

Poslední změnou, kterou S-rám přináší, je zlepšení reakčního času. S-rám je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny a umožní vám rychlejší a pohotovější reakci na jakoukoli překážku na stezce.

S-rám se spojil s nejvyšší řadou bruslí K2

Hledíte na brusle, ale S-rám u nich ne a ne najít? Nejspíš koukáte na rekreační modely a brusle pro mírně pokročilé. S-rám osadil kolečkové brusle z řady K2 VO2 S, což jsou inlajny pro pokročilé bruslaře.

Brusle K2 VO2 S patří do řady bruslí X-Training a fitness jízdu posouvají do naprosto nové dimenze. Vedle S-rámu v nich najdete například oblíbený větrací systém Vortech Ventilation System.

Ještě oblíbenější vychytávkou bruslí K2 je Boa zapínání. I tento důmyslný systém zapínání se v nejvyšší řadě bruslí K2 dostal ke slovu. Kde není zapínání Boa, tam vás potěší zapínání Speed Lacing, díky kterému zapnete brusli jedním zatažením.

Jízdu s novým S-rámem kolečkových bruslí K2 si jednoduše užijete.

Jízdu s novým S-rámem kolečkových bruslí K2 VO2 S 90 Pro W si jednoduše užijete.

Navíc jsou celé brusle lehoučké a umožní vám snadnější manévrovatelnost a vyšší stabilitu.

Pokud za sebou máte nějakou tu desítku kilometrů na inline stezkách, rozhodně sáhněte po bruslích z řady X-Training. Užijete si perfektní jízdu podtrženou novým S-rámem. A to není málo.

Chci se zorientovat v novinkách K2 »

Další inline čtení v online světě…

Odlepte děti od počítače s novými dětskými inline bruslemi K2
Novinky K2 – jaké inlajny jsou pro vás ty pravé?
Vezměte celou rodinu na Megatest bruslí a koloběžek 2019

2. 4. 2019, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz