Jaké bylo inline testování v Praze?

Druhá červnová sobota slibovala počasí jako dělané pro sportovní odpoledne. To se nám hodilo, protože v plánu bylo testování inline bruslí pro veřejnost. Tentokrát jsme zavítali do Prahy, do krásné lokality modřanského FreeStyle Parku, jemuž dominuje zrekonstruovaná sedmdesátimetrová loď.

Freestyle park Modřice

Podél břehu Vltavy se bruslaři mohli vydat na dlouhou projížďku. Vytížená stezka s kvalitním povrchem vedla z Komořan až do Podolí, což bohatě stačilo k otestování vybraných modelů in-linů. Těch jsme s sebou přivezli na 300 párů od značek RollerBlade, K2, Powerslide, Head, Roces, Tempish a nově i Fila a Botas. Zájemci si kromě toho mohli vyzkoušet jízdu na off roadových bruslích Nordic do terénu a to vše zdarma.

Inline test Praha

Kolem jedenácté už byl stánek připravený a mohlo se začít. O brusle byl velký zájem a do testování se pustili sportovci všech věkových kategorií. Někteří pojali testování opravdu zodpovědně, vyzkoušeli maximum modelů a vydrželi s námi celé odpoledne.

Inline test Praha

Vášnivé bruslaře neodradily ani blížící se tmavé mraky, které dávaly tušit nepěknou dešťovou přeháňku. Ta nakonec naštěstí nebyla nijak dramatická, stezka uschnula rychle a pokračovalo se až do šesté hodiny, kdy poslední bruslaři vrátili vypůjčené inlajny. Předpověď počasí příliš nevyšla, protože znovu začínalo kapat, a sbaleno tak bylo opravdu rychle.

Inline test Praha

Kdo chtěl a nestihl nás navštívit, bude mít příležitost zase za rok při dalších podobných akcích. Pro letošek jsme už inlajny dotestovali a jsme rádi, že se u vás obě letošní testování setkaly s úspěchem.

Šárka Libenská

Více fotek z testování »

Video z testování

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

27. 6. 2011, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz