Jak se dělá hokejová nabídka

V těchto dnech probíhá na stránkách našeho e-shopu výprodej posledních kusů hokejového vybavení za bezkonkurenční ceny. Důvodem je uvolnění kapacity skladových prostor, protože náš sklad doslova praská ve švech. Je naplněn novým hokejovým sortimentem, který už brzy spatří světlo světa. Připravili jsme pro vás totiž razantní rozšíření nabídky.

Rádi bychom vám tento náročný, zdlouhavý, ale také samozřejmě velmi zajímavý proces přípravy popsali a nechali vás nahlédnout do naší kuchyně tzv. „pod pokličku“.

V první fázi se hledají vhodní výrobci nebo distributoři, jejichž sortiment splňuje naše většinou dost  konkrétní představy. To probíhá např. na tuzemských, ale i zahraničních sportovních veletrzích, při osobních návštěvách nejrůznějších provozoven, výběrem z množství katalogů atd.

Předběžný výběr sortimentu se pak podrobně konzultuje s kustodem reprezentace do 20let a HC Znojmo, garantem naší hokejové sekce, Petrem Ondráčkem. Bez toho se to prostě neobejde. Petr Ondráček pracuje denně s hokejovou výstrojí všech značek a vidí tedy všechny  její výhody i nevýhody. Své zkušenosti už několik let uplatňuje právě při konzultaci nabídky hokejové sekce. Vzorky produktů se u nás ani neohřejí a už putují do vrcholových hokejových oddílů, kde se testují při náročných trénincích.  Teprve až je zboží otestováno a my jsme o kvalitě přesvědčeni, připraví se popisky zboží a tabulka s přesnými technickými parametry na web.

Když je sortiment na naší straně schválený, může se spustit kolotoč vyjednávání o obchodních podmínkách s dodavatelem. Řeší se objem a druh sortimentu, finanční podmínky, dodací lhůty, způsob vzájemné propagace apod. V reálu to vypadá tak, že smlouvu mezi sebou „pinkáme“ tak dlouho až najdeme zlatou střední cestu a  kontrakt může být konečně podepsán.
 

Pak přichází na řadu zavážení sortimentu do našeho skladu. Ve skladu se zboží třídí, eviduje v počítači, oceňuje apod.  Ve stejné době jako skladníci má plné ruce práce i náš fotograf. V ateliéru se totiž musí nafotit veškeré zboží. Někdy se do ateliéru pendluje i několikrát za den.  Z focení vznikne velké množství materiálu, který je potřeba protřídit a vybrat ty nejlepší fotky pro umístění na web.
 

Výsledek, který pak vidíte na webu, je vizitkou několikaměsíčního pracovního nasazení týmu lidí. Proto největším oceněním naší práce jsou  vaše  spokojené reakce, které nám často posíláte a vyprazdňující se sklady znamenající jedinou skutečnost, že pro vás vybíráme to správné zboží.

Přesvědčte se už nyní!

1. 9. 2008, autor:

Komentáře

  • Jindra, přidáno 07.10.2008

    No comment, jednoznačně skvěle fungující společnost ve všech detailech, jen tak dál. Byla by radost pracovat v této perfektně organizované společnosti. Do budoucna mohu popřát celému Vašemu kolektivu hodně stěstí a další spokojené zákazníky jako jsem já. S pozdravem Jindra V.

  • Giva, přidáno 29.10.2008

    Well written article.

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz