Jarní novinky v in-line sekci

Máte už schované lyže a zimní oblečení? A co kolečkové brusle, ještě jste z nich nevyrostli? Právě  teď  je  ta nejvhodnější doba pro výběr inline bruslí v akčních cenách.

Nadšenců zapálených pro in-line bruslení přibývá každým rokem. Je to důsledek propagace in-line informačních webů, stále zajímavějších nabídek obchodníků a systematického budování kvalitních sítí cyklo a in-line stezek jednotlivými městy v naší republice. Rozvoj zažívají také masové akce (např. v květnu loňského roku zpřístupněný Brněnský autodrom se po celou sezónu těšil obrovskému zájmu bruslařské veřejnosti), pořádání nespočetného množství akcí a závodů pro laiky i mistrovských závodů pro profesionály mezi, nimiž dominují osobnosti  jako např. olympijská vítězka a mistryně světa v rychlobruslení Martina Sáblíková a další.

Využijte naší připravenosti. Přípravy trvaly 10 měsíců, ale výsledek stojí za to. V in-line sekci představujeme nejucelenější možnou nabídku nadupanou novinkami a těmi nejzajímavějšími produkty, které se jen daly pro letošní rok od dodavatelů získat. Vše se spustilo v červnu loňského roku zahájením jednání s dodavateli a pečlivým výběrem modelů dle vašich potřeb. Finální nabídka obsahuje léty prověřené a bezproblémové značky Tempish, Rollerblade, Head, Roces, Powerslide a Roller Derby. Naším cílem je pokrýt veškerou poptávku, ale zároveň nenabízet „vše od všech“. Proto pečlivě vybíráme modely s výborným poměrem cena/výkon a vysokou užitnou hodnotou v nejrůznějších cenových i technických kategoriích.

Zhruba až do února pak probíhala jednání o množství odebraného množství, cenách, exkluzivitě speciálních modelů, dodacích termínech apod. Na přelomu února a března dostáváme první vzorky k nafocení spolu s katalogy potřebnými k přípravě kvalitních technických popisků na web. Následuje focení bruslí v našem fotostudiu a podrobení bruslí srovnávacímu testu s ostatními modely, abychom přišli na jejich další přednosti nebo také odhalili případné nedostatky a vše mohli uvést v popiscích produktů. Brusle pak (v návaznosti na výrobní kapacity dodavatelů) navážíme na přelomu března a dubna na sklad.

Letos se můžete těšit na následující novinky:

  • exkluzivní model Powerslide 2 Urban LTD s kolečky 90mm za skutečně SUPER CENU
  • na základě požadavků zákazníků jsme doplnili kategorii speedových bruslí. Brusle jsou vybaveny 100mm kolečky a umožnují dokonalý zážitek z rychlé jízdy.
  • ekologické brusle Powerslide Greenline 3, které jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů šetrnými výrobními postupy.
  • carvingové brusle Powerslide. Jejich výroba byla inspirována lyžováním. (Pozn. 90% současné produkce lyží je carvingových).
  • bohatší nabídku příslušenství pro in-line brusle. Zaměřili jsme svoji pozornost na rozšíření nabídky inline batohů, náhradních koleček, ledvinek, ochranných helem, chráničů atd.

Potřebujete poradit s  výběrem vhodných kolečkových bruslí? Obraťte se na našeho zkušeného inline specialistu.

Hned na začátek dubna jsme připravili akci na zahájení inline sezóny.

Od čtvrtka 1.4. do středy 7.4.2010 představíme každý den jedny brusle za bezkonkurenčně nejnižší akční cenu. Pozor cena platí pouze ten den.

Sledujte průběžně naši inline sekci! V druhé polovině dubna chystáme totiž MEGATEST in-line bruslí. Bude se jednat o velkou a zajímavou testovací akci  s garantem in-line sekce a výsledkem by měl být největší přehled produktů testovaný reálnými bruslaři. O všem vás budeme podrobně informovat.

31. 3. 2009, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz