Jen tak dál, kluci

Poslední lednový víkend se v Praze sjeli nejlepší badmintonisté  České republiky.  Ve Sportovní hale Sokola Radotín se konalo VCES 50. Mistrovství České republiky jednotlivců v badmintonu.  Obhájit své loňské prvenství ve čtyřhře mužů přijeli Jakub Bitman a Pavel Drančák, garanti naší badmintonové sekce.

Jakub Bitman na Mistrovství České republiky triumfoval hned dvakrát. Ve čtyřhře mužů spolu Pavlem Drančákem zvítězili ve čtyřhře mužů. Stejně jako loni bojovali o prvenství s bratry Kopřivovými. Nejen proto patřil finálový zápas k nejzajímavějšímu, co MČR přineslo. Hrál se rychlý, moderní badminton a diváci nešetřili potleskem. „Věděli jsme, že se správnou taktikou můžeme zase zvítězit, což se nakonec povedlo. Každopádně se před těmito diváky hrálo naprosto fantasticky, dokázali ocenit každou výměnu,“ netajil nadšení Jakub Bitman.

vítězný pár

Druhým úspěchem Jakuba Bitmana bylo vítězství ve smíšené čtyřhře.  Finále mělo pikantní nádech – proti Jakubovi Bitmanovi a jeho teprve šestnáctileté partnerce Alžbětě Bášové – nastoupil jeho spoluhráč z mužské čtyřhry a klubový kolega Pavel Drančák s Hanou Kollarovou.  SportObchod měl tedy ve finále opět kompletní zastoupení!

první místo v mixu

Je nám ctí, že na přípravě badmintonové nabídky můžeme spolupracovat s těmi nejlepšími. Jakub Bitman a Pavel Drančák pro nás testují jednotlivé modely raket a předávají nám různé postřehy. My potom můžeme říci, že víme, co nabízíme.  SportObchod naopak oběma poskytuje podporu ve finančním a materiálním zajištění přípravy a závodů. Oběma hráčům upřímně gratulujeme a věříme, že je další mistrovský titul „nakopne“ k dalším úspěchům.

Podívejte se na další zajímavé turnajové fotky z mistrovství na Flickr.com

18. 2. 2010, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz