Jezdíme do práce na kole, pojďte do toho s námi

Jaro je tady, slunce svítí, ptáčci zpívají. A my? Tvrdneme každé ráno a odpoledne v dopravní zácpě. Někteří z nás se však již čtvrtým rokem účastní celostátní soutěže, která má za úkol rozhýbat naše ztuhlá těla a šetřit životní prostředí.

Už osmým rokem pořádá spolek Auto*Mat soutěž Do práce na kole. Ta probíhá po celé České republice od 1. do 31. května.

Do práce na kole 2018

Tým, výzva a lepší ovzduší

Do soutěže se zapojí firemní týmy ve velikosti 2 až 5 členů. Individualisti mohou soutěžit sami.  Soupeří se tak mezi sebou v týmu, mezi týmy ve firmě i týmy z dalších firem z celé republiky.

Nejlepší týmy a jednotlivci se pak zúčastní soutěže o hodnotné ceny. Hlavně se však rychlým a zdravým způsobem dopravíte do práce a snížíte svoji ekologickou stopu.

Nejlepší pražské škole pomůžeme s cyklozázemím

Letos poprvé mají možnost se zapojit také studenti, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví a ušetřit nějakou tu korunu za dopravu. Přehled přihlášených škol najdete na této stránce. Hrdým partnerem pražské části soutěže je i SportObchod.cz.

I běžci si přijdou na své

Pokud vás jízda na kole nebere, ale rádi běháte, máme pro vás dobrou zprávu. Ve spolupráci s RunCzech pro vás Auto*Mat připravil kategorii RunCzech Běhej do práce.

Získejte kilo za kilo

Každý, kdo v soutěži najede alespoň 100 km, od nás dostane kredit ve výši 100 Kč na nákup na SportObchod.cz. Ten můžete využít třeba na nákup cyklistického vybavení.

A co vy, nechcete kolonu na silnici vyměnit za čerstvý vzduch na cyklostezce?

A jedeme dál…

Běželi jsme Vokolo Priglu
Jak nás odborníci na koupelny poslali do sprch

Urvali jsme dračí lodě na Priglu

30. 4. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz