Jsme ověřeni našimi zákazníky

Heuréka - hodnocení uživatelůJeden z nejnavštěvovanějších vyhledávačů zboží  a srovnávačů cen Heureka.cz nabízí svým zákazníkům nezávislé hodnocení obchodů od reálných zákazníků a dává tak nakupujícím informaci o kvalitě služeb prodejce. Informace se získávají z dotazníků, které Heureka.cz rozesílá všem zákazníkům po provedení nákupu. Hodnotí se především kvalita služeb daného obchodu (přehlednost stránek, kvalitu komunikace, pravdivost uváděných informací, dodací lhůty, případné řešení reklamací apod.)

Heureka.cz dotazníky denně vyhodnocuje a  e-shopům s nejlepšími zákaznickými hodnoceními uděluje certifikát Ověřeno zákazníky.  Naše služby za poslední měsíc hodnotily stovky našich zákazníků a díky pozitivním odpovědím (99% zákazníků by nás doporučilo svým známým) jsme splnili podmínky pro získání certifikace. Jsme náležitě pyšní, především s ohledem na objektivitu a aktuálnost tohoto způsobu získávání informací. Přečtěte si jednotlivá hodnocení našich zákazníků.

Mezi internetovými obchody existuje bohužel velká spousta takových řekněme méně důvěryhodných a díky nim má celá řada zákazníků s nakupováním špatné zkušenosti. Nejen Heureka.cz, ale především my, provozovatelé internetových obchodů, doufáme, že se tímto krokem, a dalšími podobnými v budoucnu, podaří minimalizovat strach z nakupování přes Internet a špatné zkušenosti. Přáli bychom všem zákazníkům jen samé spokojené nákupy!

Přečtěte si, jak nás hodnotí naši zákazníci

5. 9. 2008, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz