Kinetic – tenisové rakety pro zdraví

Trápí vás tenisový loket? Představujeme řadu tenisových raket KINETIC, která snižuje a odstraňuje zdravotní problémy spojené s tenisovým loktem.

U řady Kinetic je rám rakety stabilizován kinetickou energií, která se vytváří během nápřahu a úderu do míčku. Výrazně se tak redukují vibrační impulzy a nárazový šok předávané ruce hráče.

Nová řada raket Kinetic Q

Na letošní sezónu připravila firma ProKennex dvě nové tenisové rakety Kinetic Q. Tyto rakety mají zvětšený sweetspot (optimální trefovací bod), díky kterému je hra rychlejší, údery jsou kontrolovanější a méně zatěžují paži.

V rozích hlavy rakety jsou navíc do čtverce rozmístěny 4 generátory s kinetickou hmotou, která rozmělňuje sílu nárazu a šetří loket.

Podrobnější informace o celé řadě raket Kinetic »

Kinetic Q

ProKennex Kinetic Q15

Model Kinetic Q15 je určen především pro mírně až středně pokročilé hráče, vhodný je také pro ženy. Raketa prodloužené délky (700 mm) má hmotnost 280 g a je vyvážena mírně do ruky (325 mm).

K raketě je dodáván termoobal a velice komfortní výplet Tecnifibre Multifeel 1,35 mm v ceně 390 Kč.

Kinetic Q15

ProKennex Kinetic Q30

V porovnání s modelem Q15 má raketa Kinetic Q30 větší hlavu a je o 20 g lehčí. Vyvážena je do středu (345 mm) a svými parametry se hodí pro široké spektrum hráčů.

K raketě je dodáván termoobal a velice komfortní výplet Tecnifibre Multifeel 1,35 mm v ceně 390 Kč.

Kinetic Q30

Kompletní nabídka raket ProKennex Kinetic »

Rakety řady Kinetic si můžete půjčit v našem testovacím centru. Na celou řadu Kinetic je navíc nadstandardní garance 30 dnů na vrácení peněz od zakoupení.

markeťák a datař | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Jsem markeťák a SportObchodem žiju od roku 2009..

17. 6. 2011, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz