S Kometou i v extralize!

Už uplynuly více než 3 roky od okamžiku, kdy jsme podepsali první smlouvu o reklamní spolupráci s dnes již extraligovým týmem HC Kometa Brno. Na novou sezónu jsme po vzájemné dohodě smlouvu o spolupráci opět prodloužili s cílem podpořit tým, který postoupil do hokejové extraligy. Sen se stal skutečností a nám nezbývá než gratulovat a popřát hráčům Komety, ať se jim v soutěžním ročníku 2009/10 daří co nejlépe!

HC Kometa BrnoHC Kometa Brno

Navíc se můžeme pochlubit tím, že se stal partnerem projektu Jižní Morava – království Komety. Smyslem celé akce je ukázat, že Kometa nemá sportovní a společenský význam pouze pro město Brno, ale pro celý Jihomoravský kraj. Protože fanouškovská podpora Komety je opravdu obrovská, tak Kometa chce umožnit fanouškům jisté výhody plynoucí z partnerství, které města a obce zapojením do tohoto projektu pro své občany získají. Jako příklad můžeme uvést možnost využití rezervace vstupenek na domácí zápasy, pokud město či obce zorganizují a zajistí autobusovou přepravu na domácí hokejová utkání. Více informací

HC Moeller Pardubice

V následujícím roce pokračuje i spolupráce s dalším extraligovým hokejovým týmem – HC Moeller Pardubice, se kterým jsme pro tuto sezónu také prodloužili smlouvu již pošesté! Rekordně dlouhá spolupráce tak trvá již od roku 2003.

Hráči týmu HC Kometa Brno i HC Moeller Pardubice již používají nejnovější brusle a hokejovou výstroj, kterou již máme v hokejové nabídce.

10. 8. 2009, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz