Petr Koukal na OH

Česká republika bude mít zastoupení na olympijském turnaji v badmintonu. Petr Koukal, mistr ČR z roku 2007, 2008, se úspěšně kvalifikoval a bude nás reprezentovat na XXIX. Letních olympijských hrách v Pekingu. Poslední olympijské hry, na kterých měla Česká republika v badmintonu zastoupení, se konaly v Barceloně v roce 1992. Pak celých dlouhých 16 let nic. Kvalifikace je totiž velmi náročná a konkurence je velká.

 O postup Petr bojoval od května 2007 do dubna 2008. Za tu dobu dosáhl řadu vynikajících výsledků na mnoha turnajích po celém světě a na světovém žebříčku vydanému k 1. květnu 2008 obsadil místo zajišťující přímý postup na olympijské hry. Umístil se na 38. místě ve světě a na 9. místě v Evropě.

 S Petrem Koukalem úzce spolupracujeme. Petr je garantem badmintonové sekce SportObchod.cz od roku 2007. Petr pro nás testuje a recenzuje badmintonové rakety, především značky Head. Na olympiádě bude česká badmintonová jednička hrát se špičkovou raketou Head Metalix 8000 z kolekce 2008, kterou  nyní nabízíme za bezkonkurenční cenu se slevou 25 %! Přečtěte si recenzi od Petra.

Petrovi můžete fandit v přímém přenosu na ČT4 Sport v sobotu 9.8. ve 14:00 v souboji s Andrew Smithem (Anglie).

Spolu s Petrem Koukalem se na olympiádu probojovala i česká reprezentantka Kristína Ludíková, která se umístila na světovém žebříčku na 69. místě a na 28. místě v Evropě.

Tým Sportobchod.cz oběma gratuluje ke skvělému úspěchu a bude držet palce v průběhu celého olympijského klání.

6. 8. 2008, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz