Objevte limitované tenisové rakety Head pro rok 2019

Jako každý rok jsme pro vás ve spolupráci se značkou Head připravili rakety, které najdete pouze u nás. Můžete si tak pořídit rakety v exkluzivním designu za výhodnou cenu, které navíc jen tak někdo nemá.

Raketa stvořená pro rychlou hru a skvělou kontrolu

Tenisová raketa Head Graphene Touch Speed MP je určená pro zkušené a profesionální hráče, kteří se spoléhají na nátlakový styl hry. Střední hmotnost 300 gramů v kombinaci s vyvážením do ruky a hlavou o velikosti 645 cm2 přináší tvrdé a chirurgicky přesné údery.

Head Graphene Touch Speed

Technologie Graphene Touch výborně redukuje vibrace, čímž oddaluje únavu a vy tak máte více energie na ukončení výměny ve váš prospěch.

Se stejnou raketou hrál v sezónách 2017 a 2018 také německý tenista Alexander Zverev.

Chci raketu Graphene Touch Speed MP »

Lehká jako pírko

Hlavní předností rakety Head Graphene Touch Speed Elite je váha pouhých 285 gramů. Díky tomu je parádně ovladatelná i pro hobíky, juniory a ženy. Vyvážení mírně do ruky s hlavou 645 cm2  přináší dokonalý mix přesnosti a síly.

Klasická délka 685 mm vyhovuje drtivé většině hráčů. Raketa je opět vybavena technologií Graphene Touch pro redukci vibrací. Můžete tak hrát naplno od začátku zápasu až po rozhodující fifteen.

Chci raketu Graphene Touch Speed Elite »

Jako Andy Murray

Stálicí v naší nabídce je raketa Head IG Radical MP, kterou si můžete pořídit už osmou sezónu. Za tu dobu si ji vybralo už přes 1 100 spokojených zákazníků. A hodnocení se vyšplhalo na průměrné hodnocení přes 98 %.

A není se vůbec čemu divit. Raketa uspokojí především pokročilé tenisty vyznávající celodvorcový tenis. Raketa má na dnešní dobu neobvyklé vypletení 18 × 20 pro maximální kontrolu.

Střední hmotnost 295 gramů, vyvážení 325 mm a velikost hlavy 630 cm2 jsou parametry, které perfektně sednou technickým i agresivním hráčům. Mimochodem jde o raketu, se kterou vyhrál Andy Murray Wimbledon v roce 2013.

Chci raketu IG Radical MP »

Odlehčená raketa pro začínající hráče a juniory

Nejlehčí raketou z výběru je 260 gramů vážící Head IG Challenge Lite 2019. Tato grafitová raketa je skvělou volbou pro začínající tenistky a juniory, kteří ocení její nízkou hmotnost, velkou hlavu (690 cm2) pro snazší zásah míčku a vyvážení na střed.

Raketa odpouští začátečnické chyby, takže se s ní poměrně rychle naučí i úplní začátečníci.

Technologie Innegra pomáhá tlumit nárazy a snižovat vibrace. Díky tomu vám zůstane více energie na pohyb po kurtu a zakončení výměny.

Chci raketu IG Challenge Lite 2019 »

Servírujte si další tenisové čtivo…

VIDEO: TOP 5 tenisových tašek Wilson | Tenisové bagy Wilson
Staňte se součástí tenisové revoluce s raketami Wilson Clash | Wilson Clash
Březen – měsíc raket: Slevy a nový háv | BMR

25. 3. 2019, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz