Lobkowicz badmintonová liga brzy startuje

V září 2011 se otevře další ročník Lobkowicz badmintonové ligy neregistrovaných hráčů. I do příští sezóny vstupuje SportObchod.cz jako jeden z partnerů ligy.

V loňském roce, který byl zároveň prvním v současné podobě, startovalo celkem 166 hráčů ze 3 oblastí celé republiky (Praha, Ostrava, Karviná). Poprvé se hrálo podle oficiálních pravidel Českého badmintonového svazu a liga měla úplně nové webové stránky, přes které bylo vše organizováno.

Sehráli jsme také 2 celostátní turnaje, kterých se mohlo zúčastnit vždy maximálně 32 hráčů a ze kterých se vytvořil konečný celostátní žebříček. V této oblasti jsme však zústali hráčům něco dlužni (malý počet, pozdní termíny …), takže na vylepšení určitě letos zapracujeme a uvidíme, jaký bude ze strany hráčů zájem jezdit za badmintonem i mimo svůj region.

Největší novinkou bude letos otevření soutěže ve čtyřhrách, které se budou hrát stejným systémem jako dvouhry, pouze s tím rozdílem, že hrací kolo potrvá 2 měsíce, aby bylo dost času na sehrání. Připravili jsme i nějaká organizační opatření, abychom neměli tolik „absentujících“ hráčů, kteří nejsou aktivní a ostatním tím trochu komplikují jejich snahu si zahrát.

Vše je už obsaženo v upravených pravidlech soutěže, start je připraven, zbývá se jen přihlásit a začít hrát. Také letos máme přislíbenou pomoc ze strany významných sponzorů naší ligy, firem LOBKOWICZSportObchod.czVICTOR SPORTGO PARKING.

Přijďte rozšířit řady hráčů Lobkowicz badmintonové ligy neregistrovaných hráčů a zahrát si v profesionálně řízené celostátní soutěži. Uvítáme všechny, kteří si chtějí jen zahrát a vyzkoušet si svoji výkonnost s novými hráči přibližně stejné úrovně, tak i ty, kteří budou usilovat o přední místa na celostátním žebříčku naší ligy.

Nový ročník Lobkowicz ligy má také své oficiální míče, kterými jsou VICTOR 3000 Platin.

  • POJĎTE SI ZAHRÁT VÁŠ OBLÍBENÝ BADMINTON PROTI PODOBNÝM HRÁČŮM V CELOROČNÍ SOUTEŽI
  • POJĎTE SI VYZKOUŠET, CO JSTE SE V BADMINTONU DOSUD NAUČILI A ZÍSKEJTE NOVÉ KONTAKTY
  • POZNEJTE NOVÉ PROSTŘEDÍ NEBO SI PRIVEĎTE SVOJE SOUPEŘE DO VAŠEHO OBLÍBENÉHO CENTRA
  • VYHRAJTE HODNOTNÉ CENY A BOJUJTE O POSTUP DO CELOSTÁTNÍCH TURNAJU NEREGISTROVANÝCH
  • VYZKOUŠEJTE SI PROFESIONÁLNĚ ŘÍZENOU BADMINTONOVOU SOUTEŽ NEREGISTROVANÝCH HRÁČŮ

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

29. 8. 2011, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz