Máme štěstí, že můžeme pomáhat

Pustili jsme se do podpory nadačního fondu Josefa Zimovčáka Na kole dětem – onkologicky nemocných dětí. Tentokrát jsme do toho šli jako tým. Každý ze SportObchod.cz přispěl svojí špetkou do mlýna.

Padli jsme si do oka. Slovo dalo slovo a po Novém roce jsme si plácli.

Za co koluje Josef Zimovčák

Nadační fond Josefa Zimovčáka jezdí za onkologicky nemocné děti už od roku 2010. Myšlenkami i činy propojuje zdraví se sportem. Cílí zejména na podporu rekondičních pobytů a dalších sportovních aktivit. Usnadňuje dětem i rodičům boj se zákeřnou nemocí. Úzce spolupracuje s občanským sdružení Haima a nadačním fondem Krtek. A to všechno s úsměvem a v duchu fair play.

Napříč republikou

Na kole dětem osloví každého. Každoroční veřejná cyklotour v čele s Josefem Zimovčákem projede z Aše až do Bruntálu. Do peletonu můžete kdykoliv nasednout a pak zase vystoupit. Za účast nic neplatíte. Vstupné je dobrovolné – v kase nikdo není. Přispívá se do kasičky doprovodného vozidla.

 Připojte se k pelotonu

My už jsme to udělali. Každý z nás přispěl. Uspořádali jsme si firemní tombolu a výtěžek darovali na roztáčení kol projektu. Už se těšíme na červen až roztočíme i svá kola a pokoříme nějakou tu etapu trasy Na kole dětem 2015.

Potkáme se tam? Budeme se těšit.

26. 3. 2015, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz