Mistrovství ČR neregistrovaných v badmintonu

1. a 2. října se bude v Opavě konat 1. Mistrovství republiky neregistrovaných badmintonistů ve dvouhrách mužů a žen. SportObchod.cz je jedním z hlavních partnerů mistrovství.

V sobotu se bude hrát švýcarským systémem (každý účastník odehraje 6 zápasů), v neděli se utkají nejúspěšnější hráči a hráčky ze soboty vylučovacím způsobem na jednu porážku v takzvaném „pavouku“. Všechna utkání se odehrají na dvanácti kurtech sportovního komplexu Tenis centrum Opava na Palhanci.

Turnaje se může zúčastnit maximálně 112 startujících (z toho 80 mužů a 32 žen), kteří nejsou a nikdy nebyli registrováni v republikovém svazu ani ve svazech zahraničních. Aktuálně je přihlášeno kolem 70 účastníků, zájemci o start se mohou zaregistrovat nejpozději do 15. září na webových stránkách mistrovství www.mcrn.cz, kde je k dispozici online přihláška, podrobné propozice i další informace o této velké badmintonové akci.

Turnaj bude sloužit nejen jako srovnání úrovně rekreačního badmintonu v různých oblastech, ale umožní především navázat kontakty badmintonistů z celé ČR. Cílem je také položit základ k pravidelnému každoročnímu měření sil nezávodních hráčů, které sice na mnohých turnajích již dnes možné bylo, ale bohužel tyto snahy byly zatím dosti roztříštěné. Pro účastníky je připraveno sobotní večerní posezení a možnost zahrát si čtyřhry a mixy (mimo oficiální program MČRN).

Chcete si taky na mistrovství zahrát? Přihlašte se

MČRN 2011

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

6. 9. 2011, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz