Mizuno – nově na SportObchod.cz

Mizuno

SportObchod.cz zařadil nově do své nabídky fotbalové kopačky Mizuno. Tato nadstandartně kvalitní, uznávaná a hlavně mezi atlety velmi oblíbená značka nabízí výborný poměr cena/výkon. Mezi fotbalisty není sice značka Mizuno moc rozšířená, ale podle našeho průzkumu, ve kterém jsme se ptali fotbalistů na zkušenosti, tak pokud někdo kopačky vyzkoušel, zněla vždy jen samá chvála. Nejvyšší modely jsou vybaveny velkým množstvím moderních technologií a ceny jsou více než zajímavé.

Technologie Mizuno Wave

Mizuno Wave Unikátní technologie Mizuno Wave kombinující dva na první pohled protikladné elementy, které musí být základem každé dobré běžecké boty, odpružení a stabilitu. Při běhu je pohybový aparát člověka vystaven mnoha působícím kolizním silám a otřesům a právě dobré odpružení a pocit stability napomáhá minimalizovat riziko zranění. Vlnová deska poskytuje vynikající odpružení rozkladem sil při dopadu po celé své ploše.

Mizuno sponzoruje fotbalové hvězdy jako legendárního Vladimíra Šmicra (bývalý hráč – SK Slavia Praha), Marek Heinz ( 1.FC Brno), Pavel Horváth ( FC Vikotria Plzeň) a mnoho mnoho dalších.

Zaváděcí ceny – se slevou až 50 %

Mizuno

27. 5. 2010, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz