Máme medaile z Masaryk Run

2 minut čtení

3 členové týmu SportObchod.cz vyhráli medaile na Masaryk Run v 10km závodu na kolečkových bruslích.
Vyslali jsme zástupce týmu SportObchod.cz pro medaile na Masarykův okruh v Brně - a nezklamali.

Reprezentace SportObchod.cz

Nominovat se do výběru na Masaryk Run nebylo jednoduché. Členové reprezentace SportObchod.cz museli splnit náročné požadavky. Bylo potřeba udělat si v sobotu volno, zvládnout se zaregistrovat, vybrat si závod a dodržet firemní dress code.

Nasadit helmu, inlajny a jedem

Volba padla jasně na 10km závod na inline bruslích. Nasadili devadesátky kolečka a postavili na start. Skromně až mezi poslední, hrdě ve firemních tričkách a odhodlaně za podpory kluků z brněnské prodejny.

3 kola a 3 stateční

3 kola po necelých 3,5 km. K otočce do kopce, po otočce z kopce. Nikdo se nezranil, nikdo to nevzdal a každý z týmu to prožíval trošku jinak - posuďte sami.

Je to doma

Trvalo to asi 30 minut a už stáli v cíli – i s medailemi. Bojovali se 113 soupeři a umístili se zhruba v polovině startovního pole. Příště obsadí první desítku.

A jak se jim to líbilo?

1471: „Byl jsem na autodromu poprvé a hned jsem se po něm mohl projet. Sice ne v autě, ale to taky jednou přijde. Byl to zážitek. Na startu jsem si vytipoval ty, co mě nesmí předjet a to se mi povedlo.“1472: „Prvních 10 km na inlajnech v životě za mnou. Ještě, že mě kluci celou dobu tlačili.“  :)1467: „V neděli před závodem jsem byl ještě na úrazovce s kotníkem, takže jsem zvolil výletní tempo a věřil, že noha vydrží. Počasí nám vyšlo, dojeli jsme, medaile vezeme, mise MR splněna.“

Rozhodněte to stálo za to. Takže příští rok znovu. Přidáte se?