Narozeninové šílenství

V úterý jsme oslavili 9. narozeniny a chtěli bychom poděkovat všem zákazníkům, kteří si k nám našli cestu a objednali. Doufáme, že vám nové zboží přinese mnoho sportovních zážitků.

9. narozeniny SportObchod.cz9. narozeniny SportObchod.cz

V narozeninový den jste udělali neuvěřitelných 1826 objednávek. Tímto bychom vás chtěli požádat o trpělivost v případech, kdy se o něco prodlouží obvyklá doba dodání zboží. Na skladu se balí a posílá na plné obrátky, ale jsme také závislí na dodavatelích, kteří nám zboží navážejí.

Rozdali jsme 18 objednávek zdarma

Kromě obrovských slev jsme pro zákazníky připravili speciální dárek – každá 99. objednávka byla zdarma. Tady je 18 šťastlivců, kteří si dohromady odnesli zboží za 22 442 Kč. Všem gratulujeme.

David Fürbacher (Praha), Jitka Petrášková (Praha), Martin Štráchal (Praha), Aleš Novák (Praha), Monika Chytrová (Ostrava), Vladimír Holý (Dobříš), Kateřina Trousilová (Praha), Jiří Kudrna (Příbram), Jana Lochmanová (Ostrava), Radek Sliva (Plzeň), Jan Dümler (Opava), Kamil Urban (Karviná), Daniel Růžička (Mladá Boleslav), František Studený (Prostějov), Zdenka Zykalová (Nasavrky), Roman Letocha (Hodonice), Marie Benešová (Rudolfov), Filip Kubelka (Praha).

Oslava ve SportObchodu

Společně se zákazníky jsme narozeniny lehce oslavili také u nás na brněnské centrále. Některé fotky jsme vypustili již během oslavy na našem Facebooku. Pár dalších si můžete prohlédnout ve fotogalerii z narozenin.

9. narozeniny SportObchod.cz9. narozeniny SportObchod.cz

markeťák a datař | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Jsem markeťák a SportObchodem žiju od roku 2009..

21. 10. 2011, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz