SOUTĚŽ: Noční běh pro Světlušku – Rozsviťte s námi život nevidomým

Spojte svou vášeň pro běhání s dobrou věcí, a pomozte těm, kteří neměli tolik štěstí. Vyběhněte na Noční běh pro Světlušku, a rozsviťte život nevidomým. Letos jsme opět partnerem Světlušky a máme pro vás soutěž o 6 startovných.

Chci soutěžit o startovné »

Světluška rozsvěcí cestu nevidomým

Světluška je dlouhodobý projekt nadačního fondu Českého rozhlasu, který nevidomým a zrakově postiženým svítí na cestu už od roku 2003. Možností, jak přispět, je několik:

  • převodem na účet
  • online a kartou
  • dárcovskou SMS
  • QR kódem
  • mobilní aplikací
  • účastí na akci

Kromě Nočního běhu pořádá Světluška také sbírkové dny, Vánoce pro Světlušku a koncert Světlo pro Světlušku, do kterého se zapojují největší hvězdy české hudební scény, jako je Aneta Langerová, Hana Hegerová, Marta Kubišová, Chinaski nebo Tomáš Klus.

Vyběhněte do tmy

Noční běh pro Světlušku není o tom, kdo zaběhne trasu nejrychleji. I když vám to tak neběhá, záleží hlavně na tom, abyste si odnesli skvělý zážitek a dobrý pocit. Vyzkoušíte si, jaké to je běžet po tmě, a zjistíte, jaké překážky musí nevidomí každý den překonávat.

Noční běh pro Světlušku

Nezapomeňte na čelovku

Na každého běžce čeká při registraci startovní balíček. Letos si navíc můžete vybrat ze 2 variant:

  1. sportovní vak + čelovka
  2. sportovní vak + čelenka

Pokud si vyberete raději čelenku, nezapomeňte si donést vlastní čelovku. Poběžíme i tmavými úseky, tak ať vás nepřekvapí větev přes cestu.

Noční běh pro Světlušku

Rozcvička pod vedením profíků

Aby vás po závodu nebolelo celé tělo, měli byste se před startem rozcvičit. O to se postarají profíci z týmu společnosti Hannah. Pořádně vás protáhnou, a připraví vás na startovní výstřel.

Kde poběžíme?

Letos pro Světlušku poběžíme v 6 městech – v Praze, Olomouci, Brně, Ostravě, Jihlavě a Plzni. V každém městě si sami vyberete, jestli poběžíte delší nebo kratší okruh.

Termíny Nočních běhů pro Světlušku:

Počet startovných není nekonečný. Raději se na závod zaregistrujte hned, ať na vás zbyde místo. Nebo si o startovné s námi zasoutěžte.

Soutěž o startovné na Noční běh pro Světlušku

Letos poběžíme na pomoc i my, a šesti z vás podržíme na startu místo. Stačí vyplnit krátký dotazník, a jste ve hře.

Chci soutěžit o startovné »

Soutěž o startovné na Noční běh pro Světlušku

Doběhněte si pro další čtení …

12. 2. 2020, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz