Limitované nosiče kol Thule Adventure

Thule Adventure Team (jeden z nejlepších světových multisportovních týmů) navrhl dva nové nosiče kol. Jedná se o vylepšené nosiče kol Thule 591 Adventure Cross na střechu a nosič kol Thule EuroWay G2 922 Adventure ProWay3 na tažné zařízení. Oba nosiče v exkluzivním provedení stojí na na ověřených konceptech a inovacích z Thule. Nové produkty uvádíme na český trh jako jediní a to v omezeném množství.

Pomocí znalostí a zkušeností týmu, jsou produkty vybaveny novými funkcemi a designem s charakteristickými zelenými detaily Thule Adventure Team. Nosiče jízdních kol také přicházejí s novými gumovými komponenty, které pečlivě chrání jízdní kola.

Nové produkty jsou:

Thule ProRide 591 Adventure LTD

Střešní nosič kol Thule ProRide 591 Adventure LTD

Thule EuroWay G2 922 Adventure LTD

Nosič kol na tažné zařízení Thule EuroWay G2 922 Adventure LTD

Gumový špalík upínání ráfku kola

Největší novinkou u obou nosičů je ochranný gumový komponent, který ráfky kola více chrání a lépe upne.

Oba nosiče můžete zakoupit také na prodejnách v Praze a v Brně.

Kdo jsou Adventure Team?

Tým sestavený společností Thule usiluje o nejlepší výsledky v nejnáročnějších a nejextrémnějších závodech a multisportovních soutěžích na světě. Tým Thule Adventure vkládá veškeré úsilí do toho, aby se stal světovou jedničkou. Každý člen trénuje poctivě 30 až 40 hodin týdně, buduje špičkovou vytrvalost, ladí techniky v různých disciplínách a připravuje se na výzvy, které před týmem stojí.

„Jsme závislí na vysokých výkonech nosičů kol, abychom mohli dosáhnout vzdálených a často nepřístupných míst, kde trénujeme a soutěžíme. Máme vysoké nároky na funkčnost a design. S nabídkou inovativních produktů Thule, je přeprava kol snadná a bezpečná, ale stejně jako v naší sportovní přípravě, vždy existují věci, které mohou být zlepšeny. Proto jsme přidali nové funkce a materiály, které udělají nosiče kol ještě více atraktivní pro profesionály i nováčky…“ říká Martin Flinta, kapitán týmu Thule Adventure

Omezené množství se bude prodávat v ČR jen a pouze na SportObchod.cz!

Pro obchodníky nabízíme zajímavé velkoobchodní ceny. V případě zájmu o tento vyjímečný produkt kontaktuje produktového manažera Petra Brázdu. E-mail: pbrazda@sportobchod.cz nebo volejte 776 846 366.

26. 4. 2012, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz