Nová možnost platby – mPeníze

V těchto dnech nabídneme klientům vlastnícím účet u mBank, nejmladší banky působící na českém trhu, možnost způsobu hrazení u nás zakoupeného zboží prostřednictvím internetového platebního systému mPeníze. Tento systém je optimalizovaný pro rychlé, bezpečné, levné a pohodlné platby po internetu.

Proč rychlé?

Při nákupu v našem internetovém obchodě vyberete variantu platby mBank. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na stránky internetového bankovnictví. Po přihlášení se objeví podrobnosti o platbě, kterou potvrdíte pomocí unikátní textové zprávy zaslané na mobilní telefon. Platba proběhne okamžitě po potvrzení příkazu.

Proč bezpečné?

Nemusíte poskytovat důvěrné údaje o své platební kartě, platba probíhá přes internetové bankovnictví mBank a  je nutné ji akorát potvrdit prostřednictvím unikátní SMS.

Proč levné?

Zřízení mPeněz je zdarma, nulové jsou rovněž poplatky za vedení, za  příchozí i odchozí platby na kterýkoliv bankovní účet v ČR, za autorizace platby pomocí SMS, za platby za nákup a vrácení peněz od obchodníka atd.

Proč pohodlné?

Tuto službu si nemusíte nijak aktivovat, je standardní součástí služeb k účtům  mKONTO a mBUSINESS KONTO, které lze zřídit jednoduše a rychle prostřednictvím internetu a samozřejmě využívat i jinak než jen k online platbám.

První 2 týdny testovacího provozu nás přesvědčily o tom, že o tuto službu bude velký zájem, protože ji hned začaly využívat desítky klientů.

Zaujala vás tato nabídka služby? Přečtěte si více informací na mpenize.cz nebo mbank.cz

Jaké platební systémy po internetu nejvíce využíváte vy? Důvěřujete těmto novým, „revolučním“ platebním systémům? Podělte se s námi o vaše zkušenosti a názor.

14. 4. 2009, autor:

Komentáře

  • Filip, přidáno 29.04.2009

    Zdravím,

    jsem klient Mbank a musím je pochválit. Předtím jsem používal účet ve spořce a měsíční poplatky i za to že mi připíšou úrok mě dohnaly k odchodu. U Mbank neplatim nic.
    Takže doporučuju

  • Vašek, přidáno 01.06.2009

    Palec nahoru pro mbank!

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz