Nová posila pro marketing

Zuzana PospíšilováV půlce června přibyl další člen do týmu. Nastoupila Zuzana Pospíšilová a tím rozšířila řady „něžného pohlaví“ v naší firmě .

Zuzana naposledy pracovala v jednom z předních nadnárodních vydavatelství  časopisů a knížek, kde měla na starosti propagaci B2B časopisů, některých internetových portálů a pořádání odborných konferencí.

U nás by se měla věnovat především  projektu Partnerského programu, který bude začátkem měsíce července nově spuštěn na našich webových stránkách.  Do budoucna by měla řešit nejen veškerou exekutivu spojenou s tímto programem, ale zejména zajišťovat komunikaci se stávajícími partnery a akvizici partnerů nových.

Je to sportovní nadšenec. Dříve hrála na vrcholové úrovni volejbal. Nyní se nebrání snad žádnému sportu, ale když si může vybrat, což většinou může 🙂,  jede v létě na kolo a v zimě na lyže.

Věnuje se hathajóze a je certifikovanou  instruktorkou powerjógy, což je v podstatě jóga rozpracovaná pomocí strečinkových a fyzioterapeutických metod v takové dynamické zdravotní cvičení.

Tak doufejme, že nás časem nebude nutit, abychom si dali nohu za krk 🙂

2. 7. 2008, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz