Nová raketa Rogera Federera přiletěla přímo z Wimbledonu

Na sklad přiletěla nová posila přímo z Wimbledonu. Řady skladníků sice o známé tenisové eso nerozšíříme, ale radost vám uděláme. Dámy a pánové, přivítejte nejnovější tenisovou raketu Rogera Federera Wilson PRO STAFF RF97 Autograph 2019.

Podpis na tenisové raketě Rogera Federera Wilson PRO STAFF RF97 Autograph 2019

Na první pohled se lehce změnil design rakety. Designéři přidali na třetí a devátou hodinu rámu rakety bílé pruhy, čímž docílili příjemného osvěžení.

Sám Roger Federer tuto změnu kvitoval a glosoval ji tak, že jeho předchozí raketa připomínala smoking, ale až teď je to smoking se vším všudy, tedy i s bílou košilí.

Fanatici a sběratelé si raketu mohou dopřát dokonce v limitované sběratelské edici. V republice najdete jen šest kusů, z toho tři na SportObchod.cz.

Tenisová raketa Rogera Federera Wilson PRO STAFF RF97 Autograph 2019

Potěžkejte si Federerova slaďouše

Parametrově se o žádné velké překvapení nekoná. Kdo si předchozí model rakety Rogera Federera vyzkoušel, nijak ho nepřekvapí menší hlava 626 cm2. I to značí, že už to s raketou musíte umět, abyste se přesně trefili.

O co menší hlava je, o to má ale raketa větší sweet spot. Tím pádem si vychutnáte přesně vedené údery po lajně i zatlučené míče přímo do rohu kurtu.

Detail rámu tenisové rakety Rogera Federera Wilson PRO STAFF RF97 Autograph 2019

Pokud vás předchozí řádky stále nepřesvědčily o tom, že raketa Rogera Federera je především pro zkušené až profesionální tenisty, tak hmotnost rakety vás už nenechá na pochybách.

Raketa Wilson PRO STAFF RF97 Autograph totiž váží 340 gramů bez výpletu. A to už je mezi raketami slušný macek.

Na druhou stranu vyvážení na 305 mm jde více do ruky, takže pocitově raketa zase tak těžká být nemusí. Její hmotnost je projeví až s postupujícím časem na kurtu.

Výplet jde na vás, vypletení rakety platíme my

Rám rakety je parádní, ale jeho srdcem je výplet. Ten si však musíte vybrat vy a záleží jen na vás, jak moc chcete investovat.

Pokud chcete mít Federerovu raketu se vším všudy, pak si vyberte hybrid Wilson Choice Duo. Cenovka je sice vysoká, ale jestliže s tímto výpletem hraje i Roger, tak to o kvalitě strun hovoří samo.

Rám tenisové rakety Rogera Federera Wilson PRO STAFF RF97 Autograph 2019

Nicméně vybrat si můžete i levnější varianty. Ať už sáhnete po kterémkoli výpletu, můžete se spolehnout na náš vyplétací servis. Výplet vám sice nezaplatíme, avšak alespoň raketu vaším výpletem vypleteme zdarma.

Další servis pro tenisty

Vyfoťte se na kurtu a vyhrajte profi raketu Wilson | Fotosoutěž na Instagramu
Opřete se do tréninku s limitovanou tenisovou edicí od Wilsonu | Limitovaná řada Black Edition
Číhněte jestřábím okem na TOP tenisové rakety Head | Závodní rakety Head

16. 7. 2018, autor:

Komentáře

  • Milan Bauer, přidáno 27.07.2018

    Slušný pádlo, jistě hraje samo

    Odpovědět

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz