Tipy na novou florbalovou sezónu

Nová florbalová sezóna je v plném proudu a SportObchod.cz představuje top produkty z florbalové nabídky. Poprvé jsme si troufli nechat vyrobit florbalovou hokejku podle vlastního návrhu a do nabídky zařadili několik novinek pro letošní sezónu.

Florbalka Salming Quest UltraLite SportObchod LTD Ed.

SportObchod.cz si nechal vyrobit florbalovou hokejku speciálně podle vlastního návrhu. A co víc, není to jen tak ledajaká florbalka, ale hned jeden z nejvyšších modelů Salming Quest.

Florbalová hokejka je vyrobena ze 100% karbonu a osazena výjimečně lehkou čepelí Salming Quest, která je vhodná pro technickou hru a každé střele dodá nečekanou energii. Tvrdší hůl je tak ideální pro hráče, kteří již mají s florbalem určité zkušenosti a rádi střílí příklepem nebo golfovým nápřahem. Střela má neuvěřitelnou razanci a skvělou přesnost.

Florbalová hokejka Salming Quest UltraLite SportObchod LTD Ed. je schválená mezinárodní florbalovou federací a získala certifikaci IFF. Můžete ji tedy používat na oficiálních registrovaných soutěžích.

Exkluzivní model florbalky koupíte jedině na SportObchod.cz >>

Florbalová hůl Salming Quest UtraLite

Florbalová brankařská maska Tempish Hector

Florbalová brankařská maska Tempish Hector

Florbalová brankařská maska Tempish Hector je vyrobená z mimořádně odolného plastu. Maska s certifikací IIF je vhodná pro všechny druhy soutěží. Maska má pohodlné polstrování a perfektně sedí díky nastavitelným páskům. Kvalitnější ventilace vzduchu je umožněna pomocí speciálních otvorů.

Konstrukce masky vychází z osvědčených modelů florbalových brankářských helem. Svým tvarem dokonale připomíná drahé značkové masky, kterým se minimálně vyrovná. Všechny záhyby vrchní a přední části jsou navrženy tak, aby se míček odrážel a měnil svou trajektorii.

Maska má lehkou černou mřížku se super výhledem. V oblasti očí jsou dva velké průhledy. Materiál je dostatečně odolný a lehký.

Maska, která boří mýty. Za cenu okolo tisícovky nabízí extra skvělý poměr výkon/cena!

Sálovky Salming Speed Elite 2

Sálová obuv Salming Speed Elite 2Profesionální sálová obuv Salming Speed Elite 2 je vyvinutá speciálně pro florbal a vhodná také pro všechny druhy halových sportů.
Salming Speed Elite 2 je nový model sálovek, který tlumí nárazy a pevně drží nohu. Velice pohodlné boty zaručují dlouhou životnost a 100% výkon!

Podrážka bot je vyrobena s 5% sklonem směrem ke špičce, který nejen snižuje zatížení Achillovy šlachy, ale především pozitivně podporuje odraz nohy při běhu. Ve střední části boty je zakomponován systém torzní jednotky, která nohu chrání při bočních pohybech. Systém torzní jednotky je pro ochranu nohy při hraní florbalu zcela zásadní.

Pánské profesionální sálové boty Salming Speed Elite 2 s novým přepracovaným designem jsou nabité nejnovějšími technologiemi a právem patří mezi „elitu“!

Brankářské sálovky Salming Speed

Brankářská sálová obuv Salming SpeedBrankářská sálová obuv Salming Speed je první gólmanská obuv na světě navržená speciálně pro florbal. Bota je vyrobena přesně podle speciálních a náročných požadavků světových florbalových brankářů. Při návrhu a designu bot byla jednoznačně upřednostňována dlouhá životnost a dokonalá ochrana.

Bota je velmi lehká, pohodlná, flexibilní a pevně drží nohu. Hlavní doménou sálovek je vysoká odolnost především díky materiálu Cordura, jež je použit na nejvíce namáhaných místech bot.

Cordura je tkanina s extrémní pevností a odolností proti oděru. Svojí pevností několikrát převyšuje běžný polyester a nylon. Výrobky z Cordury, jako například bundy nebo obuv, bývají doplněny PU zátěrem nebo naneseným Teflonem, což zvyšuje kvalitu výrobku a uživatelský komfort. Tento takřka nezničitelný materiál se používá na batohy a části horolezeckého oblečení, které je vystavováno extrémnímu zatížení.

Dopřejte si to nejlepší co se dá v současné době pořídit a zlepšete svůj výkon v brance s novou brankářskou obuví Salming Speed! Už žádné bolesti a časté nakupování bot.

Oboustranný rozlišovací dres Spokey

Oboustranný rozlišovací dres Spokey

Rozlišovací dres firmy Spokey umožňuje perfektní přehled na hřišti a je dobře periferně viditelný. Nyní tento speciální dres umožňuje pouhým převrácením dresu naruby rychle změnit barvu! Dopomůže k tomu, aby vaše přihrávka vždy nalezla svého adresáta.

Rozlišovací dres je vyroben z jemného polyesterového vlákna, který má oproti klasické síťovině menší oka. Materiál je velmi odolný a příjemný na tělo a dobře se nosí.

Kompletní nabídka produktů florbalové sekce SportObchod.cz >>

šéf marketingu | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Vedu marketingový tým a SportObchodem žiju od roku 2009..

6. 10. 2010, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz