Do nové sezóny nejen s Kometou

Již tento pátek – 17.9.2010 startuje nový ročník extraligy ledního hokeje. Brněnská Kometa vyráží do boje s novými dresy a domácí zápasy odehraje v rekonstruované hale Rondo.

V prvním zápase nového ročníku hostí Kometa v pátek od 18 hodin Oceláře z Třince a hned v neděli zajíždí do Mladé Boleslavi.

Dres Komety pro sezónu 2010/11

I letos jsme s Kometou podepsali smlouvu o reklamní spolupráci. Budeme tak podporovat tým, který se minulou sezónu vrátil do extraligy a v té letošní myslí na playoff. Doufáme, že se Kometě začátek ročníku vydaří mnohem lépe než loni a do nadstavbové části se probojuje.

Kometa a SportObchod.cz

Kometa a SportObchod.cz

SportObchod.cz a HC Eaton Pardubice

Stejně jako v předchozích šesti sezónách spolupracujeme s extraligovými Pardubicemi – mistrem loňského ročníku. Rekordně dlouhá spolupráce tak trvá již od roku 2003.

HC Eaton Pardubice

Hráči týmů HC Kometa Brno i HC Eaton Pardubice používají nejnovější brusle a hokejovou výstroj, které již máme v nabídce hokejové sekce. Doufáme, že se oběma klubům bude dařit.

Perlička pro florbalové fandy

Na začátku září jsme otevřeli novou kamennou prodejnu v Praze. Při návštěvě pražské prodejny se můžete setkat s hráčem mistrovského Tatranu Střešovice – Jurajem Matejkou, který u nás působí jako jeden z prodejců.

Juraj vyměnil slovenskou florbalovou extraligu za českou a pomalu se zapracovává do střešovického týmu. Slovenský sniper skvěle rozumí nejen florbalu, ale i hokeji, kterému se 17 let věnoval. V roce 2001 hrál se slovenskou reprezentací na mistrovství světa hráčů do 18 let a jeden rok působil v extraligové Dubnici.

Díky vlastním zkušenostem vám tak dokáže výborně poradit s výběrem nejen florbalového zboží.

markeťák a datař | web

Mám rád hory a přírodu. Dřív jsem po horách chodil, teď v nich běhám.

Jsem markeťák a SportObchodem žiju od roku 2009..

15. 9. 2010, autor:

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz