Nová snowboardová sekce

Zákazníky, kteří v těchto dnech zavítají na stránky snowboardové sekce, čeká příjemné překvapení v podobě výrazného rozšíření nabídky snowboardového vybavení.

Snowboardová sekce letos prošla zcela zásadní rekonstrukcí, která zabrala více než měsíc intenzivní práce. Co se tedy konkrétně změnilo?

  • Zcela se změnila prezentace produktů – u každého produktu najdete podrobnou tabulku a hodnocení. Doplnili jsme detailní fotky pro každý produkt. Na rozdíl od konkurence se u nás o každém produktu dozvíte opravdu vše podstatné.
  • K osvědčeným snowboardům Head a Shape jsme přidali progresivní značku Gravity, která své snowboardy vyrábí v nejlepší továrně na snowboardy v Rakousku, a velice oblíbenou prestižní  značku Flow, která má mimo jiné unikátní patent na vázání.
  • Výrazně se rozšířila nabídka vázání, bot a snowboardového oblečení. Na zkoušku jsme zařadili vybrané bundy a kalhoty od čím dál populárnější značky Surfanic.
  • Rozhodně stojí za zmínku nově přidané helmy Bern, které jsou unikátní v univerzálním použití, jak na zimní, tak i letní sporty. V USA je každý třetí prodaná helma právě Bern.
  • A bombónek na závěr – připravili jsme zbrusu nové poradenské centrum pro snowboard s radami a tipy, jak si rychle a dobře vybrat vhodné snowboardové vybavení.

Budeme samozřejmě průběžně přidávat ještě i další produkty a akční nabídky, takže se rozhodně vyplatí sekci i nadále sledovat.

3. 12. 2008, autor:

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz