Nové hokejky Warrior – lehké pro hobíky, pro profíky technologie budoucnosti

Pozvedněte své hokejové umění o level výš s novými hokejkami z limitované edice Warrior v moderním designu. Ale nenechte se zmýlit, určitě nejde jen o design. Warrior přichází také s pokročilými technologiemi a lehčími materiály, které z vás udělají ještě lepšího hráče.

A vybere si opravdu každý. Na sklad nám dorazily hokejky pro profíky, pokročilé hobíky i náročné začátečníky všech věkových kategorií. A smutnit tentokrát nemusí ani gólmani.

Ryan Suter z Minnesoty

Ryan Suter z Minnesoty

Odlehčená hokejka pro náročné začátečníky

První hokejkou, kterou si představíme, bude Warrior Covert QRE ST2. Jde o zbraň pro náročné rekreační hráče, kteří hledají karbonovou hokejku za rozumnou cenu.

Hokejka v oranžovo-modrém designu vám umožní prudké a přesné střely zápěstím i dobrou ovladatelnost puku.

Oproti jiným modelům v podobné cenové kategorii máte na výběr ze tří různých zahnutí čepele a dvou různých tvrdostí shaftu. Díky tomu si vyberete střeleckou zbraň přesně pro vás.

Hokejku Covert QRE ST2 pro vás máme také ve verzi Intermediate a Junior.

Ochutnejte profi technologie

Nepřehlédnutelná modro-oranžová Warrior Covert QRE ST už splňuje parametry profesionální hokejky a neztratili byste se s ní ani v naší druhé nejvyšší soutěži.

Její špičková geometrie a karbonová vlákna Minimus Carbon 800 přinášejí ještě nižší hmotnost a větší odolnost.

Na výběr budete mít opět ze tří různých zahnutí. Oproti nižší řadě však přibyla ještě třetí tvrdost 65 pro technické hráče menšího vzrůstu. Warrior nezapomněl na mladší generaci a hokejku vyrobil i ve verzi Intermediate a Junior.

Ryan Getzlaf z Anaheimu

Ryan Getzlaf z Anaheimu

Náhled do budoucnosti

A pojďme se podívat na to nejlepší, co Warrior nachystal pro profíky. Černo-šedo-oranžová hokejka Warrior Covert QR Edge Superlight je jednou z nejlepších hokejek, které jsme měli možnost otestovat.

Warrior použil pro výrobu hole dosud nejlehčí a vysoce odolná karbonová vlákna Minimus 1200.

Obrannou hrází soupeře proniknete díky skvělé kontrole puku jako nůž máslem a vaše střely bude mít problém chytit i Henrik Lundqvist v nejlepší formě. Budou totiž létat téměř nadzvukovou rychlostí přesně do horních růžků.

Warrior QRE Super Light

Ve stejném designu máme hokejky pro úplně nejmenší hráče. I vaše děti tak mohou hrát s hokejku, která je vzhledově identická s tou, se kterou hrají jejich vzory. Například Ryan Suter z Minnesoty, Mark Scheifele z Winnipegu či Ryan Getzlaf z Anaheimu.

Pro hokejisty ve věku od 3 do 5 let zvolte variantu Tyke. Pro starší děti ve věku od 4 do 6 let máme variantu Youth.

Spolehlivá zbraň každého gólmana

S gólmanskou hokejkou Warrior Ritual CR3 Special Edition vypilujete svou rozehrávku i vypíchnutí puku k dokonalosti. Její nízká hmotnost a precizní vyvážení vám usnadní kontrolu puku. A použitá karbonová vlákna jsou nejen lehká, ale i extrémně odolná.

Důležitou vlastností je u gólmanské hokejky především tlumení vibrací. A právě v této disciplíně hokejka dominuje díky speciálnímu gelu Vibex Lite.

Skvěle vyřešený je také grip, který nebrání posouvání hole v případě nouze. Jistě vás potěší také výběr ze tří barevných kombinací. Na své si přijdou i dospívající gólmani, kteří sáhnou po variantě Intermediate.

Další čtení na střídačku…

Vyzkoušejte hokejky Bauer na novou sezónu ještě letos | Hokejky Bauer Supreme S2
VIDEO: V klídečku si hrajte hobby hokej s výstrojí Bauer NSX | Chrániče Bauer NSX
Chraňte svoje kebule s novými skořápkami Warrior | Helmy Warrior

4. 12. 2018, autor:

Váš komentář

*

Šatna blog ze zákulisí Sportega.cz