Nové nosiče Thule

Tak jako každý rok si pro nás Thule připravilo několik novinek. Mezi největší novinky patří zmodernizované nosiče kol na tažné zařízení řady G6 nebo nosiče kol Thule FreeRide 532.

thule 929

Nosič kol Thule EuroClassic G6 LED – skvělý nástupce modelu Thule G5 908 (909)

Nový rozšiřitelný, robustní a prémiový nosič kol na tažné zařízení, který je nově vybaven koncovým osvětlením s LED technologií. Dále má nosič Thule G6 LED vylepšené nakládání a vykládání kol s větším úhem náklonu (ideání pro automobily se zadními dveřmi typu VW Transporter). Nosič nabízí možnost sklopení nožní pákou.

V nabídce máme dva modely Thule G6 LED 928 na 2 kola a Thule G6 LED 929 na 3 kola. Adaptér Thule 9281 rozšiřuje tuto kapacitu o jedno kolo na 3 nebo 4 kola.

thule 532

Vylepšený nosič kol Thule 532

Legendární nosič kol Thule FreeRide 530, kterého se jen u nás prodalo již několik desítek tisíc kusů získal svého nástupce Thule FreeRide 532 v atraktivnější titanové barvě. Dalším vylepšením je rameno nosiče, které se snadno polohuje a zůstavá v nastavené poloze. Nový nosič dokáže upnout rámy kol s průměrem až 80 mm.

Excelllence 900

Střešní box Thule Excellence 900

Nové technologie známé z nejnovějších modelů boxů prosakují i do ostatních modelů a přepracování se nevyhnul ani nejvyšší model střešního boxu Thule Excellence 900. Nově nabízíme tento box vybaven vnitřním vyztužením a propracovanými vzpěrami, které dokonale ochrání i ty největší zavazadla. Box má o 10 % nižší profil + o 10 % větší úložný prostor díky sníženému upínacímu mechanizmu Power-Click.

slide bar

Výsuvné tyče Thule Slide Bar

Nové vysouvací tyče Thule Slide Bar nabízí luxusní a praktické řešení nakládání zavazadel nebo kol na střešní nosič mimo vaše vozidlo. Během nakládání a vykládání se tak značně snižuje riziko poškození auta. Tyče dodáváme v délkách 127, 144 a 162 cm.

Red Dot Design Award

Švédské tyče Thule Slide Bar získaly prestižní cenu za nejlepší produktový design Red Dot Design Award, která uděluje ocenění za inovativní průkopnické nápady a praktický design. Celý článek …

http://www.thulecentrum.cz/

Kde koupit?

Všechny nové produkty Thule můžete objednat na www.sportobchod.cz/nosice za zaručeně nejnižší ceny nebo za stejnou cenu zakoupit přímo v jedné ze dvou prodejen Thule Concept Store, kde Vám poradí zkušený proškolený prodavač. Specializované prodejny najdete v Praze a v Brně.

Půjčovna

Blíží se letní dovolené a pro ty z Vás, kteří mají v bytě málo místa a nechtějí si pořizovat velký nosič, nabízíme zapůjčení nosičů a střešních boxů. Více informací najdete v půjčovně Thule.

21. 4. 2011, autor:

Komentáře

 • Hlava Zdeňek, přidáno 01.05.2011

  Chcel som sa len opýtať, či sa dá namontovať nosič G 6 Led 929 aj na ISUZU TROOPER s rezervou na zadných dverách, ktoré sa otvárajú do ľava. Ďakujem za odpoveď. Zdeno

 • Jan Mléčka, přidáno 02.05.2011

  Dobrý den,

  nosič použít půjde. Otázkou je, jestli budete potřebovat adaptér na rezervu. Ten by snížil přepravní kapacitu nosiče o jedno kolo.
  Ze zkušenosti víme, že ve většině případů není adaptér potřeba. Závisí to na tom, jak dlouhé je tažné zařízení v porovnání s přesahem rezervy přes nárázník vozu.
  Pokud byste měl možnost se s autem zastavit do Brna, nebo Prahy, tak můžeme vše vyzkoušet na místě.

  S pozdravem,

  Jan Mléčka

Komentáře jsou uzavřené.

Šatna blog ze zákulisí SportObchod.cz